Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona poznała rodziców Adriana. Już mówi o nich "mama i tata"

Judyta Wanicka
13.12.2019 14:43
Rolnik szuka żony: Adrian i Ilona
fot. Instagram:@imielinka

Ilona i Adrian to para znana z programu "Rolnik szuka żony 6". Ilona miała już okazję poznać rodziców Adriana. Relacje dziewczyny z przyszłymi teściami chyba są coraz cieplejsze, bo Ilona pochwaliła się nimi na Instagramie oraz nazwała "mamą i tatą".

"Rolnik szuka żony 6" zakończył się szczęśliwie dla dwóch par. Ania i Jakub powoli przełamują lody i coraz chętniej pokazują się razem na Instagramie. Tymczasem związek Ilony i Adriana zdążył już wejść w kolejny etap. Adrian przedstawił Ilonę swoim rodzicom, o czym ukochana rolnika z radością doniosła fanom na Instagramie. Ilona dodała zdjęcie, na którym pokazała swoich przyszłych teściów.

Rolnik szuka żony 6: Ilona poznała rodziców Adriana

Ilona z "Rolnik szuka żony 6" ujęła Adriana nie tylko urodą, ale także wspaniałym charakterem. Rolnik był z początku zauroczony Agatą, lecz gdy bliżej poznał eteryczną blondynkę, w mig podjął decyzję, że to właśnie z nią spróbuje zbudować związek. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ilona i Adrian do dziś pozostają nierozłączni. Regularnie zamieszczają wspólne zdjęcia na Instagramie i zapewniają się wzajemnie o tętniącym uczuciu.

Rolnik szuka żony 6: Dlaczego Adrian wybrał Ilonę zamiast Agaty? Rolnik wyznał prawdę

Adrian przedstawił już Ilonę swoim rodzicom. Nie wiadomo, jak państwo Berkowiczowie oceniają  wybrankę syna, ale swoimi wrażeniami ze spotkania zdążyła podzielić się Ilona. Dziewczyna Adriana zamieściła na Instagramie zdjęcie z "teściami", których odwiedziła w czasie programu. Dziewczynie chyba już udało się nawiązać z nimi bliskie relacje, bo pozdrowiła ich i nazwała poufale "mamą i tatą".

Nie tylko my byliśmy zawstydzeni przy pierwszym spotkaniu. Pozdrowienia dla 'Pani Mamy i Pana Taty'- napisała Ilona.

Zagłosuj

Myślisz, że Ilona i Adrian wkrótce wezmą ślub?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw