Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna bierze lesbijski ślub. Zdradziła szczegóły

Judyta Wanicka
14.11.2019 16:18
Krystyna z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@kristina.v1

Krystyna z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą. Była uczestniczka show TVP przygotowuje się do uroczystości, która ma się odbyć poza granicami Polski. Krystyna zdradziła, gdzie pobierze się ze swoją ukochaną.

Krystyna z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą. Pochodząca z Białorusi uczestniczka nie mogła narzekać na brak powodzenia. W programie udało jej się związać z Robertem, ale ostatecznie rolnik zdecydował się na jej rywalkę, Agnieszkę. Po udziale w show Krystyna nie ustawała w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Okazało się, że szczęście czeka na nią u boku kobiety. Obecnie Krystyna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do lesbijskiego ślubu, o czym otwarcie informuje w mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się już narzeczoną i obrączkami. Zdradziła również, gdzie odbędzie się uroczystość.

Rolnik szuka żony: Krystyna weźmie lesbijski ślub w Szkocji

Krystyna z "Rolnik szuka żony" i jej narzeczona niestety nie mogą zalegalizować związku w Polce, dlatego zdecydowały się pobrać w Szkocji, a konkretnie w Edynburgu. Uroczystość ma się odbyć w 2020 roku.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - zdradziła Krystyna w rozmowie z Plejadą.

Niedoszła żona rolnika ubolewa nad tym, że nie może cieszyć się najważniejszym dniem w życiu w Polsce.

Martwi mnie obecna sytuacja oraz oczernianie wizerunku osób LGBT. W szczególności wykorzystywanie hasła "ideologia" w kontekście naszej rodziny oraz pozostałych osób z naszej mniejszości społecznej - powiedziała Plejadzie.

Krystyna wierzy, że swoją odważną decyzją ośmieli inne homoseksualne pary do wychodzenia z ukrycia. Sama nie obawia się społecznego napiętnowania. Na swoim Instagramie chętnie zamieszcza zdjęcia ze ukochaną i wyznaje jej miłość. Gdy pojawią się nieprzychylne komentarze, stara się na nie reagować albo odpowiada ze spokojem. Pod jednym z ostatnich zdjęć jedna z fanek zapytała Krystynę, dlaczego wzięła udział w "Rolniku" skoro woli kobiety.

Niejednokrotnie padało to pytanie. Zakochałam się po programie, niespodziewanie, dla samej siebie, w kobiecie - odparła.

Krystyna i jej partnerka wyglądają na bardzo szczęśliwe. Ich związek trwa już trzy lata. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dziewczynom szczęścia na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/jw