Zamknij

Rolnik szuka żony: Łukasz zdradził, dlaczego rozstał się z Agatą

Sylwia Wamej
09.12.2019 16:05
Rolnik szuka żony
fot. Instagram.com/Sedrowski Lukasz

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" gościł niedawno w "Pytaniu na śniadanie". Rolnik zdradził, dlaczego jego związek z Agatą nie przetrwał próby czasu.

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski opowiedział o swoim związku z Agatą

Łukasz Sędrowski brał udział w 5. edycji " Rolnik szuka żony". Wydawać by się mogło, że rolnik znalazł miłość w programie. Mało tego, postanowił zaręczyć się z Agatą, poznaną za pośrednictwem kamer. Ostatnio Sędrowski gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie razem z Sewerynem z 6. edycji "Rolnika" opowiadał o poszukiwaniu miłości. Łukasz Sędrowski zdradził, dlaczego mu nie wyszło z Agatą.

"Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności. Zdecydowałem się, nikt o tym nie wiedział, nikt z produkcji, reżyser nie wiedział, że będzie taka sytuacja, że oddam serce właśnie tej wybrance z programu. To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce" - mówił Łukasz.

Rolnik szuka żony: Łukasz zdradził, dlaczego rozstał się z Agatą

Jak zdradził, jego związek z Agatą zaczął się sypać, tuż po opuszczeniu przez nich programu.

"Co się stało? Życie. Raz na dziesięć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość. Jakiś czas mieszkaliśmy razem. Oglądaliśmy wszystkie odcinki programu, trzymaliśmy się za ręce. Co weekend było oglądanie i wspólne przeżywanie tego jeszcze raz" - podkreślał rolnik.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW