Zamknij

„Rolnik szuka żony”: Małgorzata komentuje zachowanie Jana w finale. „Byłam zażenowana i zniesmaczona”

Redakcja
04.12.2018 14:49
„Rolnik szuka żony”: Małgorzata komentuje zachowanie Jana w finale. „Byłam zażenowana i zniesmaczona”
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Choć finał piątej edycji „Rolnik szuka żony” już za nami, nie cichną kontrowersje wokół niektórych uczestników. Małgorzata zdecydowała się skomentować w sieci zachowanie Jana. Nie może uwierzyć, że rolnik zrobił coś takiego.

Za nami finał piątej serii programu „Rolnik szuka żony”, w którym samotni rolnicy próbowali odnaleźć miłość swojego życia wśród uczestniczek. Tegoroczna edycja była wyjątkowo emocjonująca i wzbudzała niemałe kontrowersje. Telewizja Polska zdecydowała się między innymi na skasowanie około 1000 komentarzy internautów, którzy nie zostawili suchej nitki na jednym z rolników po tym, jak podziękował jednej z kobiet za udział w programie.

Nie mniej emocji wzbudził rolnik Jan. W trakcie trwania programu złapał on jedną z pań za pośladki. Jednak to jego zachowanie w ostatnim odcinku najbardziej zbulwersowało Małgorzatę, jedną z uczestniczek. W trakcie trwania programu wydawało się, że ona i Jan stworzą udany związek. Nie brakowało czułych gestów i wzajemnych deklaracji. Tymczasem w finale rolnik niespodziewanie stwierdził, że jego faworytką od początku była inna kandydatka, Marysia. Jak samo przyznał:

– Na Marię stawiałem, że ją wybiorę, do samego końca.

Postanowił także wziąć numer do Marii, choć Małgorzata twierdziła, że ona i rolnik mieszkają razem.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony": kiedy 6 edycja programu?

Małgorzata i Jan
fot. Instagram:@plaza.malgorzata

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest oburzona

Sytuacja wzburzyła Małgorzatę na tyle, że postanowiła skomentować całą sytuację i wyjaśnić niedopowiedzenia. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym nie kryje oburzenia i zażenowania zachowaniem Jana.

Chciałabym wyprostować fanom »Rolnik szuka żony« niedopowiedzenia z finału: Jan po rewizycie zaproponował, żebym wróciła już z nim do Brzezin. Po paru dniach pojechaliśmy też po moją córkę. Stwierdziliśmy, że spędzimy wszyscy razem wakacje na wsi, żeby się lepiej poznać, bo od września musiałam wracać do Katowic. Poznaliśmy się dobrze przez ten czas i, niestety, okazało się, że nie ma dla nas wspólnej przyszłości. Drugiego września oficjalnie się rozstaliśmy w przyjacielskiej atmosferze, widząc się dopiero w finale. Dziewczynom powiedziałam, że mieszkamy razem, bo chciałam sprawdzić ich reakcję... chwilę później nadmieniłam, że to żart. Na finale byłam zażenowana i zniesmaczona tym, co Jan opowiadał przed kamerami... nie docierało to do mnie... do tej pory jestem w szoku... Nie utrzymuję z nim już kontaktu” – poinformowała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata.

Post Małgorzaty
fot. Instagram:@plaza.malgorzata

Internauci stanęli po stronie kobiety i starali się dodać jej otuchy. Skomplementowali Małgorzatę, nie szczędzili także złośliwych komentarzy w stosunku do Jana.

– Pani Małgosiu, zasługuje Pani na kogoś bardziej wartościowego niż Jan.

– Ja od początku poznałam, że wszystkie słowa Jana są bez pokrycia, on sam pewnie nie wie, kiedy mówi szczerze, a kiedy nie.

– Jest Pani łagodną i miłą kobietą. Jan na Panią nie zasługiwał. Na koniec wyszło szydło z worka. Skompromitował się.

Jak widać, „Rolnik szuka żony” to program, który potrafi angażować widzów nawet po zakończeniu sezonu.

RadioZET.pl/MF