Zamknij

Rolnik szuka żony: Marlena przerwała milczenie. Zdobyła się na szczere wyznanie

Sylwia Wamej
16.12.2019 13:20
Marlena
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Marlena Bazylczuk, uczestniczka "Rolnik szuka żony" wróciła po przerwie do mediów społecznościowych. Opublikowała szczery wpis, w którym podziękowała swoim fanom za wsparcie. Zdradziła, że jest jej teraz szczególnie potrzebne.

Rolnik szuka żony: Marlena przerwała milczenie. Opublikowała poruszający wpis

Marlena Bazylczuk, najmłodsza uczestniczka "Rolnik szuka żony" była jedną z najbarwniejszych postaci w programie. Choć jej relacje z Sewerynem, którego wybrała, nie należały do najcieplejszych, para nie żywi do siebie już urazy.

Marlena układa sobie życie u boku nowego partnera, którego poznała poza kamerami. Uczestniczka "Rolnika" zniknęła co prawda na jakiś czas z mediów społecznościowych. Teraz opublikowała szczery post, w którym wytłumaczyła, dlaczego zniknęła. Podziękowała również swoim fanom za wsparcie.

"Kochani. Chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za liczne listy oraz wiadomości prywatne ze słowami wsparcia. Tak bardzo mi i mojej całej rodzinie w tym momencie są one potrzebne. Jednocześnie chciałam przeprosić, ale ze względu na pracę oraz liczne obowiązki domowe nie jestem w stanie na chwilę obecną na nie odpowiedzieć. Jestem bardzo mile zaskoczona tym, że są jeszcze na tym świecie osoby o tak dobrym sercu. Jeszcze raz baaardzo dziękuję w imieniu swoim, jak i moich najbliższych" - napisała Marlena na swoim Instagramie.

Rolnik szuka żony: Marlena opowiedziała o chorobie mamy

W jednym z odcinków "Rolnik szuka żony" Marlena zdobyła się na wyznanie i opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Jak się okazuje, jej mama od dwóch lat walczy z rakiem jajnika.

"Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże" - mówiła Marlena w rozmowie z dziennikiem "Fakt".

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadikoZEt.pl/SW