Zamknij

Rolnik szuka żony: Mocne spotkanie Marleny i Seweryna: "Liczę, że mnie przeprosi"

Sylwia Wamej
01.12.2019 22:17
Marlena
fot. Screen TVP/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" dostarczył widzom mnóstwo radości i wzruszeń. W finałowym odcinku rolnicy opowiedzieli, jak wyglądają ich relacje z wybrankami po programie. Najbardziej emocjonalne było spotkanie Marleny i Seweryna. Padły mocne słowa.

Rolnik szuka żony: Rolnicy spotkali się z kandydatkami. Znaleźli miłość?

"Rolnik szuka żony" jak zwykle dostarczył widzom mnóstwo radości i wzruszenia. Rolnicy opowiedzieli, jak wyglądają ich relacje z wybrankami i co wydarzyło się poza kamerami. Sławek wybrał Martę, jednak ostatecznie ich relacja nie przetrwała. "Zabrakło tego czegoś" - powiedział Sławek. "Sławek nie jest osobą, którą chciałabym dalej poznawać" - mówiła Natalia. "Od początku był niezdecydowany (..) Miesiąc mnie zwodziłeś" - dodała Marta. 

Lepiej potoczyło się u Jakuba. Po programie wciąż kontynuuje znajomość z Anią, którą wybrał w programie "Rolnik szuka żony".

 "Jeszcze nie do końca się otworzyłam" - mówiła Ania. "Trzy miesiące się znamy, ale plany są" - dodawał Kuba. "Jest bardzo ważną osobą dla mnie i zależy mi, żeby był szczęśliwy" - wyznała Ania.

Waldemar nie wybrał żadnej z kandydatek. "Czasami jest taka osoba, która intonacją cię zatrzyma" - tłumaczył Waldemar. "Potrzebuję się zakochać" - mówił. Waldek dodał również, że gdyby miał jeszcze raz napisać swoją wizytówkę, podałby, w jakim wieku chce, żeby była jego wybranka.

 Adrian z kolei wybrał Ilonę i wygląda na to, że ich relacja ma się bardzo dobrze. "Początki mieliśmy bardzo trudne" - mówił Adrian. "To jest ktoś, na kogo czekałam tyle czasu "  - mówiła Ilona.

Rolnik szuka żony. Emocjonalne spotkanie Seweryna i Marleny

Seweryn z kolei nie spotkał miłości w programie. Spotkanie z Marleną było bardzo emocjonalne. Po wielkiej kłótni, która miała miejsce w poprzednim odcinku, zarówno Seweryn, jak i Marlena nie ukrywali emocji.

"Ja liczę na słowo przepraszam, za te wszystkie obelgi, które dostałam" -podkreśliła. "Skończyło się"  - mówił Seweryn. Choć ich spotkanie było oschłe, ostatecznie zdecydowali się publicznie przeprosić."Niech sobie to życie Marlena poukłada"  - podsumował Seweryn. Zarówno Marlena, jak i Seweryn układają sobie życie u boku partnerów, poznanych po programie.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś Rolnik szuka żony?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW