Zamknij

Rolnik szuka żony: Sławek i Marta nie są już razem? "Wrócił do byłej narzeczonej"

Judyta Wanicka
19.11.2019 16:01
Rolnik szuka żony 6
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 6" nie zapoczątkuje wielkiej miłości Sławomira i Marty - donoszą fani programu. Widzowie zdradzają, jak po zakończeniu show potoczyły się losy Sławka i Marty. Okazuje się, że rolnik i jego wybranka nie są już razem.

W "Rolnik szuka żony 6" Marta i Sławomir postanowili nawiązać bliższą relację. Para ma za sobą romantyczny spacer i pierwsze czułe wyznanie. Ale zdążyła się już także pojawić pierwsza niemiła niespodzianka. W jednym z odcinków Marta zaskoczyła Sławomira wyznaniem, że planuje wyjechać do Anglii, żeby zarobić na własne mieszkanie. Dla widzów stało się jasne, że relacja Sławek i Martyna nie potrawa długo. Osoby z otoczenia pary donoszą, że po programie każde z uczestników poszło w swoja stronę. Najbardziej jednak zaskakuje wątek Sławka.

Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn wyrzuceni z programu? Jest komentarz TVP

Rolnik szuka żony 6: Sławek nie jest już z Martyną

Na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiły się zaskakujące komentarze odnośnie związku Sławomira i Marty. Wynika z nich, że Marta rzeczywiście wyjechała do Anglii. Z kolei Sławek miał wrócić do swojej byłej narzeczonej, która porzuciła go kilka dni przed ślubem. Podobno rolnikowi wcale nie zależało na znalezieniu miłości w programie. Jak twierdzi jedna z osób znających rolnika, Sławek miał zgłosić się do programu żeby zemścić się na byłej ukochanej.

Sławek zgłosił się do programu żeby zrobić na złość narzeczonej, która zostawiła go przed ślubem dla innego. Na chwilę obecną znowu są razem - informuje na Facebooku osoba z otoczenia Sławka.

Marta z którą wybrał jest za granicą w Anglii jeśli się nie mylę  - dodał informator.

Informacje o rozstaniu Sławka i Marty potwierdzają również obserwatorzy oficjalnego profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie. Pod zdjęciami pary pojawiają się doniesienia potwierdzające smutny koniec związku.

RadioZET.pl/jw