Zamknij

„Rolnik szuka żony”: TVP skasowało ponad 1000 komentarzy widzów

Redakcja
08.11.2018 11:22
„Rolnik szuka żony”: TVP skasowało ponad 1000 komentarzy widzów
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Chyba nikt nie spodziewał się, że program „Rolnik szuka żony” wywoła u widzów tak duże emocje. Na profilu programu na Facebooku internauci nie szczędzili negatywnych komentarzy na temat zachowania jednego z rolników. Padły słowa tak mocne, że TVP zadecydowało o usunięciu części komentarzy.

„Rolnik szuka żony” cieszy się coraz większą popularnością i wywołuje coraz większe emocje. Widzowie mają swoich ulubionych uczestników i żywo reagują na relacje między nimi. Bardzo często nie szczędzą również krytycznych komentarzy na ich temat. Tak było na przykład w wypadku skandalicznego zachowania Jana. Zdecydowanie największe emocje wzbudził jednak Łukasz, którego decyzja wywołała w internecie prawdziwą burzę.

Rolnik zaprosił jedną z uczestniczek, Paulinę, na spotkanie, podczas którego podziękował jej za udział w programie. Stwierdził, że „jego serce jest już zajęte”. Kobieta nie kryła swojego oburzenia i stwierdziła, że Łukasz potraktował ją jak idiotkę. Wyznała, że kontaktował się z nią pomiędzy odcinkami i dawał do zrozumienia, że zależy mu na związku. Podobnego zdania byli widzowie, którym zachowanie rolnika bardzo się nie spodobało. Upust emocjom dali w komentarzach na oficjalnym profilu programu.

Łukasz i Paulina
fot. facebook.com/rolnikszukazony

TVP skasowało komentarze widzów „Rolnik szuka żony”

W jednym z postów na oficjalnym profili „Rolnik szuka żony” umieszczono film, na którym Łukasz żegna Paulinę. W komentarzach na Łukasza wylała się prawdziwa fala hejtu, internauci nazywali go między innymi „chamem” i „prostakiem”. Pojawiły się nawet plotki, że druga z uczestniczek, Agata, jest z nim w ciąży. Reakcje niektórych widzów były tak mocne, że TVP zdecydowało o usunięciu części komentarzy. Mogło zniknąć ich nawet ponad tysiąc. Następnie pojawił się komentarz opublikowany przez sam profil programu.

„Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierajace wulgaryzmy i obraźliwie będą, podobnie jak przy innych postach, usuwane”.

To jednak również nie spodobało się widzom. Zarzucali producentom między cenzurowanie wypowiedzi. Ciekawe, czy kolejny odcinek również wywoła tak żywiołowe reakcje.

RadioZET.pl/MF