Zamknij

Rolnik szuka żony: Uczestniczka weźmie ślub z kobietą. Pokazała zdjęcie obrączki

Maciej Friedrich
08.11.2019 09:30
Rolnik szuka żony: Uczestniczka weźmie ślub z kobietą. Pokazała zdjęcie obrączki
fot. Instagram:@kristina.v1

„Rolnik szuka żony” zaprezentował widzom wiele oryginalnych osobowości. Jedna z uczestniczek, Krystyna, nie rozkochała w sobie rolnika. Teraz szykuje się do ślubu z kobietą. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z fanami radosną wiadomością.

Rolnik szuka żony” niezmiennie wywołuje u widzów wiele emocji. Obecnie śledzimy już 6. edycję randkowego show, w której głośno jest między innymi o relacji Marleny i Seweryna. Tymczasem wielbicieli programu zaskoczyła również Krystyna, która brała udział w 2. edycji. Choć weszła w relacje z dwoma rolnikami, ostatecznie nie związała się z żadnym z nich. Teraz szykuje się do ślubu z kobietą.

Rolnik szuka żony: lesbijski ślub uczestniczki programu

W czwartek, 7 listopada na profilu Krystyny na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym ma na palcu pierścionek. Podzieliła się z fanami radosną informacją.

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować. LGBT marriage coming soon – czytamy pod fotografią.

Uczestniczka 2. edycji „Rolnika” nie podała daty ani miejsca uroczystości, wiadomo jednak, że zakochane kobiety zalegalizować związek muszą poza granicami Polski. W naszym kraju małżeństwa jednopłciowe są nielegalne.

Krystyna pochodzi z Białorusi, ale w wieku 18 lat zamieszkała w Warszawie. W „Rolnik szuka żony” rywalizowała o uczucie Roberta, a między uczestnikami zaiskrzyło. Ostatecznie jednak mężczyzna związał się z Agnieszką, z którą wziął ślub. Jak widać, również Krystyna niebawem będzie po ślubie.

 Elżbieta z „Rolnik szuka żony” wzięła ślub. Tak wygląda jej mąż

 

RadioZET.pl/MF