Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Waldemar wraca do programu. Wybierze sobie kandydatkę?

Maciej Friedrich
14.11.2019 10:14
Rolnik szuka żony 6: Waldemar wraca do programu. Wybierze sobie kandydatkę?
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Finał 6. edycji „Rolnik szuka żony” coraz bliżej. Producenci zdecydowali się ponownie zaprosić do programu Waldemara, który nie zdecydował się na żadną z zainteresowanych nim kandydatek. Czy teraz rolnik będzie mógł ponownie walczyć o miłość?

Rolnik szuka żony” okazał się jednym z hitów TVP. Obecnie oglądamy 6. edycję programu, która niezmiennie emocjonuje widzów. Głośno było między innymi o relacji Marleny i Seweryna, którzy mieli oszukiwać pozostałe kandydatki. Finałowy odcinek planowany jest na 1 grudnia, ale już teraz pojawiły się informacje dotyczące planów produkcji. Ponownie zobaczymy uczestnika, który zniknął z ekranu na początku 6. edycji.

Rolnik szuka żony: Waldemar wraca do programu?

Na zdjęciach z finałowego odcinka widać wyraźnie, że w programie ponownie pojawi się Waldemar. Przypomnijmy, że rolnik pożegnał się z show już na samym początku, ponieważ odrzucił wszystkie kandydatki. 46-latek spotkał się z dwiema kobietami, ale z żadną nie chciał kontynuować wiadomości, co oburzyło część widzów.

Chciałem, żeby partnerka była ode mnie kilka lat młodsza. Przede wszystkim jednak coś musiałoby mnie w niej ująć, coś zaiskrzyć. A tu nie nawiązała się żadna nić porozumienia, która pozwoliłaby nam dalej drążyć temat i rozwijać znajomość. Nic na siłę. Wszyscy ludzie są fajni, tylko nie dla każdego jest ten sam kwiatek. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami, dlatego podjąłem decyzję, żeby zrezygnować z dalszej obecności w programie – argumentował rolnik.

W finałowym odcinku będziemy mogli dowiedzieć się, czy udało mu się spotkać miłość życia poza „Rolnikiem”.

 Marta Manowska bez stanika. Gwiazda „Rolnik szuka żony” odważnie odsłoniła biust

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF