Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Waldemar wraca do programu. Wybierze sobie kandydatkę?

Maciej Friedrich
14.11.2019 10:14
Rolnik szuka żony 6: Waldemar wraca do programu. Wybierze sobie kandydatkę?
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Finał 6. edycji „Rolnik szuka żony” coraz bliżej. Producenci zdecydowali się ponownie zaprosić do programu Waldemara, który nie zdecydował się na żadną z zainteresowanych nim kandydatek. Czy teraz rolnik będzie mógł ponownie walczyć o miłość?

Rolnik szuka żony” okazał się jednym z hitów TVP. Obecnie oglądamy 6. edycję programu, która niezmiennie emocjonuje widzów. Głośno było między innymi o relacji Marleny i Seweryna, którzy mieli oszukiwać pozostałe kandydatki. Finałowy odcinek planowany jest na 1 grudnia, ale już teraz pojawiły się informacje dotyczące planów produkcji. Ponownie zobaczymy uczestnika, który zniknął z ekranu na początku 6. edycji.

Rolnik szuka żony: Waldemar wraca do programu?

Na zdjęciach z finałowego odcinka widać wyraźnie, że w programie ponownie pojawi się Waldemar. Przypomnijmy, że rolnik pożegnał się z show już na samym początku, ponieważ odrzucił wszystkie kandydatki. 46-latek spotkał się z dwiema kobietami, ale z żadną nie chciał kontynuować wiadomości, co oburzyło część widzów.

Chciałem, żeby partnerka była ode mnie kilka lat młodsza. Przede wszystkim jednak coś musiałoby mnie w niej ująć, coś zaiskrzyć. A tu nie nawiązała się żadna nić porozumienia, która pozwoliłaby nam dalej drążyć temat i rozwijać znajomość. Nic na siłę. Wszyscy ludzie są fajni, tylko nie dla każdego jest ten sam kwiatek. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami, dlatego podjąłem decyzję, żeby zrezygnować z dalszej obecności w programie – argumentował rolnik.

W finałowym odcinku będziemy mogli dowiedzieć się, czy udało mu się spotkać miłość życia poza „Rolnikiem”.

 Marta Manowska bez stanika. Gwiazda „Rolnik szuka żony” odważnie odsłoniła biust

 

RadioZET.pl/se.pl/MF