Zamknij

Rolnik szuka żony 6, odcinek 10: awantura Marleny i Seweryna. Bluzgi i oskarżenia w programie

Maciej Friedrich
18.11.2019 09:44
Rolnik szuka żony 6, odcinek 10: awantura Marleny i Seweryna. Bluzgi i oskarżenia w programie
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn i Marlena dostarczyli widzom „Rolnik szuka żony” wielu emocji. Rolnik i jego kandydatka pokłócili się, a sprzeczka przerodziła w potężną awanturę. Nie zabrakło poważnych oskarżeń i przekleństw. Takiego konfliktu w programie jeszcze nie widzieliśmy.

Rolnik szuka żony” nieubłaganie zbliża się do finału, a emocje uczestników zaczynają brać górę. Niestety, dotyczy to nie tylko porywów serca, ale również wzajemnych animozji. Bez wątpienia najczęściej komentowana jest relacja rolnika Seweryna oraz Marleny. Para była już krytykowana między innymi za spotykanie się za plecami innych uczestniczek.

 Rolnik szuka żony 6: Marlena oszukuje koleżanki z programu? Seweryn jest wściekły

Otwarcie mówi się, że to koniec relacji rolnika i 22-latki. Seweryn jako jedyny rolnik nie spotkał się z rodzicami wybranki. Zamiast tego pokłócił się z Marleną, nie zabrakło wyzwisk i wzajemnych oskarżeń.

Rolnik szuka żony 6: Kłótnia Marleny i Seweryna. Wyzwiska i oskarżenia

Seweryn wydawał się zainteresowany związkiem z Marleną, jednak ostatecznie stwierdził, że „za mocno się zaangażowała”. Z kolei 22-latka zarzuciła rolnikowi, że za dużo pije. Od słowa do słowa rozpętała się prawdziwa awantura. Marlena krzyczała, nie zabrakło także wzajemnych wyzwisk i przekleństw.

Miałam dużo dupków w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie – zaatakowała Marlena.

Ja też nie miałem takiej ku**y – ostro odpowiedział rolnik.

Internauci podzielili się na dwa obozy. Część fanów programu stanęła po stronie Marleny, znaleźli się także obrońcy Seweryna.

Żaden szanujący się mężczyzna na poziomie nie odpowie tak kobiecie, nawet gdy ta mu ubliży. Koleś jest wielka porażka tego programu, a zapowiadał się na fajnego faceta.

Marlena za bardzo osaczyła Seweryna! Nie dziwię się, że facet się wystraszył. Nie chce jej oceniać, ale wydaje mi się, że szykowała sobie i mamie łatwą przyszłość. Młoda i bardzo niedojrzała dziewczyna – czytamy w komentarzach.

A jakie jest wasze zdanie?

 Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn nie są już parą? Rolnik ma być w związku z inną

 

RadioZET.pl