Zamknij

Rolnik szuka żony: mama Seweryna wystąpiła w programie „Pierwsza randka”

Judyta Wanicka
20.11.2019 14:27
Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony 6” nie jest jedyną osobą z rodziny, która postanowiła szukać miłości w programie telewizyjnym. Zmarła w ubiegłym roku mama Seweryna brała udział w programie „Pierwsza randka” emitowanym w TVP2. Czy pani Danucie udało się znaleźć w show drugą połówkę?

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony 6” w ostatnim odcinku nieoczekiwanie zerwał z Marleną Bazylczuk. Rozstaniu towarzyszyła burzliwa wymiana zdań, podczas której padły niecenzuralne wyzwiska. Sewerynowi nie udało się znaleźć miłości w programie, podobnie jak wcześniej jego zmarłej mamie. Pani Danuta tuż przed śmiercią próbowała znaleźć partnera w show „Pierwsza randka” emitowanym na antenie Dwójki.

Rolnik szuka żony 6: awantura Marleny i Seweryna. Bluzgi i oskarżenia w programie

Mama Seweryna z „Rolnik szuka żony” wystąpiła w „Pierwszej randce”

Mama Seweryna z „Rolnik szuka żony” pojawiła się w jednym z odcinków drugiej edycji „Pierwszej randki”. Zamysłem programu było zapoznanie dwojga nieznajomych osób poprzez zaproszenie ich do restauracji „Pierwsza randka”. Parom pomagali eksperci ze wsparciem psychologa, którzy dbali, by nowo poznane osoby były jak najlepiej dobrane pod względem charakterów i oczekiwań wobec partnera. Pani Danuta zgłosiła się do programu po samobójczej śmierci męża.

Po śmierci męża długo nie mogłam się otrząsnąć. To trwało prawie dwa lata. W końcu zrozumiałam, że nie mogę stać się taką osobą, która będzie smutna do końca życia. Zresztą patrzenie na mnie taką było też trudne dla dzieci. Nie tylko dla siebie, ale i dla nich chciałam stać się pogodną, radosną osobą – mówiła po programie.

W programie „Pierwsza randka” mama Seweryna spodobała się Wiesławowi. Niestety ich relacja szybko się skończyła. Powodem była niechęć pani Danuty do nałogu Wiesława – palenia papierosów. Mężczyzna nie spodobał jej się również wizualnie.

Nie był w jej typie, zresztą mama po śmierci taty poszukiwała mężczyzny podobnego do niego, z którym mogłaby spędzić resztę życia – wyznała siostra Seweryna w rozmowie z „Super Expressem”.

Pani Danucie marzył się mężczyzna równie aktywny i otwarty na świat jak jej świętej pamięci mąż, który towarzyszył jej wiernie przez 26 lat. Niestety nie udało jej się znaleźć drugiej połówki. Zmarła w grudniu 2018 roku po ciężkiej chorobie.

Mama Seweryna i jej mąż Grzegorz wspólnie prowadzili gospodarstwo agroturystyczne w Chwalimiu. Po śmierci pani Danuty biznes przejął Seweryn. W pracy pomaga mu jego nowa partnerka, która poznał po „Rolniku”.

Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn nie są już parą. Rolnik jest w związku z inną

RadioZET.pl/jw