Zamknij

„Rolnik szuka żony” odcinek 5: Skandaliczne zachowanie uczestnika. „Powinien dostać w pysk”

Redakcja
08.10.2018 15:08
„Rolnik szuka żony” odcinek 5: Skandaliczne zachowanie uczestnika. „Powinien dostać w pysk”
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Piąty odcinek piątego sezonu programu „Rolnik szuka żony” wzbudził ogromne oburzenie widzów. Chodzi o zachowanie jednego z uczestników. Jan najpierw niewybrednie żartował, a potem bardzo brzydko zachował się wobec jednej z kobiet. Fani programu nie kryli zażenowania.

Widzowie TVP mogą oglądać już piąty sezon show „Rolnik szuka żony”, w którym mężczyźni ze wsi poszukują prawdziwej miłości wśród uczestniczek, które zgłosiły się do programu. W piątym odcinku mogliśmy oglądać, jak kobiety odnajdują się w domach rolników i jak rozwijają się ich wzajemne relacje. Do tej pory największą popularność wśród widzów zyskała kosmetyczka Jessica. Po niedzielnym odcinku głośno zrobiło się jednak także o jednym z rolników. Niestety Jan, najstarszy z uczestników, w przeciwieństwie do Jessici nie zyskał sympatii. Jego zachowanie wobec jednej z uczestniczek oburzyło wielbicieli programu.

Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Uczestnik „Rolnik szuka żony” oburzył widzów swoim zachowaniem

Rolnik Jan nieraz pokazał, że jest, delikatnie mówiąc, bardzo bezpośredni wobec mieszkających z nim kobiet. Pozwalał sobie między innymi na żarty, które niekoniecznie rozśmieszały kobiety.

– Marysiu, dziś przyjdę do Ciebie, tylko się nie myj.

– Małgonia kaszlesz dlatego, że sama spałaś, widzisz. Drzwi otwarte zostawiłem zachęcająco, a Ty sama spałaś. Tak bym Cię ogrzał, poty by były.

Czym innym jest jednak specyficzne poczucie humoru, a czym innym gesty. Tymczasem w pewnym momencie, gdy jedna z uczestniczek, schodziła po drabinie, rolnik bezceremonialnie złapał ją za pośladki. Małgorzata oczywiście oburzyła się i czym prędzej opuściła oborę. Pozostałe kobiety zgodnie uznały, że za takie zachowanie Janowi należało się spoliczkowanie. Tego samego zdania byli widzowie, którzy na Facebooku komentowali odcinek.

– Co za prostak, ta Panie powinny spakować się i wyjechać z tego gospodarstwa.

– Takiej dawki pospolitego chamstwa dawno nie widziałem.

– Powinien dostać w pysk.

I choć rolnik przyniósł Małgorzacie kwiaty i przeprosił, z pewnością nie zyskał ani sympatii uczestniczek, ani fanów programu. Być może ostra reakcja na jego zachowanie sprawi, że Jan będzie zachowywał się wobec kobiet mniej obcesowo.

Program „Rolnik szuka żony” widzowie mogą oglądać na antenie TVP w każdą niedzielę o godzinie 21.15.

RadioZET.pl/MF