Zamknij

Rolnik szuka żony 5 - odcinek 8. przesunięty. O której oglądać?

Redakcja
04.11.2018 20:54
Rolnik szuka żony
fot. Logo programu

Dlaczego "Rolnik szuka żony" 04.11. nie został wyemitowany zgodnie z planem i o której oglądać 8. odcinek programu? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszyscy fani sagi, którzy zasiedli przed telewizory jak zwykle o 21.15.

"Rolnik szuka żony" 04.11. - odcinek 8. programu został przesunięty! O której i kiedy zostanie wyemitowany?

"Rolnik szuka żony" - 8. odcinek przesunięty

Z powodu drugiej tury wyborów samorządowych, która odbywa się w niedzielę, 4 listopada, niektóre programy zostały poprzesuwane w rozkładzie TV. W TVP1 ok. 21.00 zaplanowany został wieczór wyborczy, w którym poznamy wyniki wyborów prezydenckich w takich miastach jak Kraków, Gdańsk, Kielce, Olsztyn, Szczecin i Radom.

Na szczęście nie spowoduje to, że jeden z ulubionych programów widzów TVP1, czyli "Rolnik szuka żony" nie zostanie tego dnia wyemitowany w ogóle.

O której oglądać 8. odcinek "Rolnik szuka żony" 4.11.?

Dla wszystkich widzów, śledzących perypetie bohaterów programu, mamy dobre wieści. 8. odcinek sagi "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany jeszcze tego samego dnia, ale z niewielkim opóźnieniem - o 21.30.

W nadchodzącym odcinku Krzysztof Zembrzuski, Jan Widuliński, Grzegorz, Łukasz Sędrowski i Marek Ostrowski dokonają kolejnych wyborów. Ciekawe, które z pań zostaną przez nich odrzucone.

RadioZET.pl/SA