Zamknij

„Rolnik szuka żony” odcinek 9: Rolnicy wybrali „te jedyne”

Redakcja
13.11.2018 11:40
„Rolnik szuka żony” odcinek 9: Rolnicy wybrali „te jedyne”
fot. facebook.com/rolnikszukazony

„Rolnik szuka żony” to program, który dostarcza uczestnikom oraz widzom wielu emocji. W dziewiątym odcinku show rolnicy musieli zdecydować, z którą z kobiet spróbują ułożyć sobie życie. Nie obyło się bez kilku zaskoczeń i trudnych decyzji.

„Rolnik szuka żony” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych przez TVP. Perypetie samotnych rolników, którzy starają się znaleźć miłość swojego życia, są chętnie oglądane przez rzesze widzów. Obecnie możemy oglądać już piąty sezon show, który przyniósł wiele emocji zarówno uczestnikom oraz uczestniczkom, jak i widzom. W zeszłym tygodniu głośno było o zachowaniu jednego z rolników i mocnej reakcji internautów. TVP musiało usunąć ponad 1000 komentarzy widzów.

Emocji nie zabrakło również w dziewiątym odcinku programu. Przed uczestnikami stanęło trudne zadanie wybrania jednej kandydatki, z którą chcieliby stworzyć związek. A zatem także odesłania pozostałych kobiet do domów. Niektórzy rolnicy już wcześniej wiedzieli, dla kogo bije ich serce. Nie wszystkim jednak łatwo było podjąć decyzję.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Które kandydatki wybrali uczestnicy „Rolnik szuka żony”?

Jednym z niezdecydowanych rolników był Marek, który chciał raczej, aby to jedna z pań wybrała jego. Ostatecznie zdecydował się na odesłanie do domu Anety, czym zaskoczył widzów. Szczęścia będzie próbował u boku Oli.

Krzysztof podjął decyzję o dalszej pracy nad związkiem z Eweliną. Para rozmawiała nawet w kościele na temat swoich marzeń.

W wypadku Jana nie było żadnych wątpliwości, ponieważ od początku nie ukrywał, że ma słabość do Małgorzaty. Maria i Elżbieta same opuściły jego gospodarstwo.

Z kolei Grzegorz jak na razie nie czuje nic poważnego do żadnej z kandydatek. Wybrał Dorotę, mając nadzieję, że ich związek się rozwinie.

Łukasz, o którym było tak głośno w poprzednich odcinkach, oczywiście wybrał Agatę. Para nie ukrywa, że łączy ich miłość i chcą iść razem przez życie.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Choć ważne wybory zostały dokonane, to jeszcze nie koniec programu. Teraz pary poznają swoje rodziny i wyruszą w romantyczną podróż. W ten sposób poznają się lepiej, co może wpłynąć na ich decyzje o wspólnej przyszłości.

Kolejny odcinek „Rolnik szuka żony” widzowie będą mogli zobaczyć w niedzielę 18 listopada o godzinie 21.15 na antenie TVP1.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy premiera szóstego sezonu "Rolnik szuka żony"?

RadioZET.pl/MF