Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Oficjalny zwiastun nowego sezonu. Kiedy premiera? [WIDEO]

Maciej Friedrich
30.08.2019 13:05
Rolnik szuka żony 6: Oficjalny zwiastun nowego sezonu. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

„Rolnik szuka żony” podbił serca polskich telewidzów. Jesienią tego roku TVP wyemituje 6. sezon popularnego programu, w którym rolnicy próbują odnaleźć miłość swojego życia. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun show prowadzonego przez Martę Manowską.

Rolnik szuka żony” okazał się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowy program, w którym rolnicy próbują odnaleźć miłość swojego życia, przyciąga przed telewizory rzesze widzów, którzy kibicują ulubionym uczestnikom i uczestniczkom. Po wakacjach obejrzymy szóstą już odsłonę programu prowadzonego przez Martę Manowską. Sama prowadząca w wywiadzie dla portalu Plejada zapowiedziała, że będzie to wyjątkowo emocjonujący sezon.

Ta edycja będzie zupełnie inna, zaskakująca dla nas. Sytuacja, którą zostaliśmy zaskoczeni, pokaże, że to nasi bohaterowie podejmują decyzję i wybierają w tym programie. To się okaże bardzo szybko. Jest to precedens – zdradziła prezenterka.

Na krótko przed emisją pierwszego odcinka opublikowano oficjalny zwiastun nowego sezonu.

 Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Gwiazda „Rolnik szuka żony” apeluje do fanów

Rolnik szuka żony: oficjalny zwiastun 6. sezonu

Na profilu „Rolnik szuka żony” na Instagramie pojawił się zwiastun 6. sezonu programu. Możemy zobaczyć w nim zarówno tytułowych rolników, jak i kandydatki, wśród których być może znajdują się wybranki uczestników. Może dzięki programowi kolejna para odnajdzie miłość, jak stało się to w przypadku między innymi Małgorzaty i Pawła

Rolnik szuka żony 6 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie i kiedy premiera w 2019?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF