Zamknij

Rolnik szuka żony: uczestnicy urządzili "tajne" spotkanie wigilijne. Uwagę przykuł jeden szczegół [FOTO]

Maciej Friedrich
17.12.2019 12:45
Rolnik szuka żony: uczestnicy urządzili "tajne" spotkanie wigilijne. Uwagę przykuł jeden szczegół [FOTO]
fot. Wojtek Kurczewski/TVP/East News

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zapowiadali, że zamierzają zorganizować spotkanie wigilijne. Impreza rzeczywiście doszła do skutku, a kilku rolników pochwaliło się zdjęciami z niej w mediach społecznościowych. Uwagę przykuwa jeden szczegół.

"Rolnik szuka żony" już po raz szósty bawił i wzruszał widzów. 6. edycja randkowego show TVP była wyjątkowo emocjonująca i obfitowała w zwroty akcji, a nawet kontrowersje, wśród których największą był skandal związany z Marleną i Sewerynem.

Nie jest tajemnicą, że wspólnie spędzony w programie czas zbliża i mowa tu nie tylko o relacjach rolników i ich kandydatek. Wszyscy uczestnicy zbliżają się do siebie i często spędzają wspólnie czas także po zakończeniu show. Niedawno uczestniczki "Rolnik szuka żony 6" pokazały, jak wspólnie imprezują. Z kolei znana z 5. edycji Małgorzata Płaza zapowiedziała, że uczestnicy kilku sezonów spotkają się na świątecznym spotkaniu bez udziału kamer. Jak się okazuje, impreza rzeczywiście się odbyła.

Rolnik szuka żony: zdjęcia z "tajnego" spotkania uczestników

Zdjęciami z wigilijnego spotkania uczestników programu pochwali się Krzysztof Zembrzuski, Sebastian Zaremba i Jan Widuliński. Co ciekawe, na zdjęciach opublikowanych w sieci możemy podziwiać uśmiechniętych rolników, ale ani jednej z uczestniczek. Najwidoczniej panowie dobrze bawili się w swoim towarzystwie.

Według "Super Expressu" na imprezie miała pojawić się także: Małgorzata Płaza, Agata Rusak, Jessica Niemiec, Anna Michalska oraz Zbyszek Krasowski, Eugeniusz Rudzki i Adam Kraśko. Impreza miała odbyć się w restauracji, a jej uczestnicy pilnie strzec tajemnicy, by uniknąć obecności dziennikarzy. Łącznie pojawić się mogło nawet 40 osób.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF