Zamknij

Ryan Reynolds robi przerwę od aktorstwa. Smutne wieści dla fanów przekazał na Instagramie [FOTO]

18.10.2021 14:31
Ryan Reynolds kończy z aktorstwem
fot. Ryan Reynolds filmie "Czerwona nota"/materiały prasowe Netflix

To smutny dzień dla fanów i fanek filmowego Deadpoola. Ryan Reynolds zakończył zdjęcia do filmu "Spirited", który będzie ostatnią produkcją, w jakiej zobaczymy go w najbliższym czasie. Ogłosił to na Instagramie.

Ryan Reynolds posłużył się Instagramem, by na jakiś czas pożegnać się z fanami. 16 października 2021 na swoim profilu napisał: To idealny czas na mały urlop regeneracyjny od robienia filmów.

Ryan Reynolds robi przerwę od aktorstwa. Pożegnał się z fanami [FOTO]

Ryan Reynolds zakończył właśnie prace na planie świątecznego filmu "Spirited", w którym nie tylko gra, ale pełni też rolę producenta. Film zapowiadany jest jako roztańczona i rozśpiewana, współczesna wersja "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa. Zakończenie zdjęć gwiazdor "Deadpoola" ogłosił na Instagramie, jednocześnie informując fanów o planowanej przerwie od aktorstwa.

- To dla mnie finisz na planie Spirited. Nie jestem pewien, czy jeszcze trzy lata temu byłbym gotowy zgodzić się na udział w tak wymagającym filmie. Śpiewanie, tańczenie i zabawa w piaskownicy z Willem Ferrellem spełniły wiele z moich marzeń. I to mój drugi film ze wspaniałą Octavią Spencer. To idealny czas na mały regeneracyjny urlop od robienia filmów. Będę tęsknił za każdą sekundą pracy z tą niesamowicie utalentowaną grupą twórców i artystów. W tych czasach serdeczność liczy się tak samo jak talent. Miałem szczęście pracować z ludźmi, którzy mają jednego i drugiego po równo.

Reynolds w swoim poście użył słowa "sabbatical", które w języku angielskim oznacza urlop dla profesjonalistów wypalonych zawodowo, którzy chcą odpocząć i zregenerować siły. Zwykle jest to przerwa od kilku miesięcy do nawet roku, nie wiadomo jednak, jaki okres miał na myśli aktor.

Ryan Reynolds: Nowe filmy z gwiazdorem "Deadpoola"

Na szczęście póki co nowych projektów z udziałem Reynoldsa nie brakuje. W tym roku mogliśmy już oglądać go w komediach akcji "Free Guy" i "Bodyguard i żona zawodowca", a przed nami jeszcze premiera najdroższego filmu Netflixa, w którym wystąpił razem z Gal Gadot i Dwaynem Johnsonem. Premiera "Czerwonej noty" została zaplanowana na 12 listopada 2021 roku. "Spirited" ma trafić natomiast na Apple TV+. Data premiery musicalu nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Instagram