Zamknij

„Sanatorium Miłości” odcinek 2: Pierwszy zakochany uczestnik? [STRESZCZENIE]

Redakcja
28.01.2019 10:45
„Sanatorium Miłości” odcinek 2: Pierwszy zakochany uczestnik? [STRESZCZENIE]
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Za nami drugi odcinek nowego show TVP „Sanatorium miłości”. Uczestnicy poznali się lepiej, brali również udział w tzw. szybkich randkach. Jeden z uczestników przyznał, że jego serce zabiło mocniej. Która z kuracjuszek wpadła mu w oko?

Sanatorium miłości” mogliśmy obejrzeć po raz drugi w niedzielę, 27 stycznia. Program, określany mianem „Rolnik szuka żony dla emerytów”, zanotował w dniu premiery doskonały wynik. Według informacji opublikowanych przez Telewizję Polską pierwszy odcinek mogły oglądać ponad 3 miliony telewidzów. Również druga odsłona przygód kuracjuszy cieszyła się dużą popularnością. Uczestnicy zaczęli zadomawiać się w sanatorium, wzięli udział w pierwszych zajęciach, a jednemu z uczestników szybciej zabiło serce.

Sanatorium Miłości uczestnicy
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

„Sanatorium miłości”: co się działo w drugim odcinku?

Uczestnicy „Sanatorium miłości” zaczęli docierać się ze współlokatorami. Cezary i Marek zdecydowali się na ćwiczenia, a Ryszard i Lesław poznali nieco lepiej podczas rozmowy. Nina i Wiesława polubiły się od pierwszego wejrzenia i, ku swojemu zadowoleniu, odnalazły wiele wspólnych cech. Z kolei Walentyna postanowiła przełamać pierwsze lody prezentem. Podzieliła się z Joanną własnoręcznie zrobioną konfiturą.

Panie i panowie wzięli udział w konsultacjach medycznych, odbyły się także pierwsze zajęcia zumby. Cezary wyznał, że ma spore doświadczenie w tańcu i wygrywał nawet konkursy, ale niestety wiek dał mu się we znaki. Uczestniczkom nie umknął fakt, że mężczyźni bardziej niż na swoje towarzyszki, uwagę zwracali na choreografkę.

BIG BROTHER: program wraca na ekrany. Zobacz informacje o kolejnej edycji reality show

Sanatorium miłości
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Pierwsza miłość w „Sanatorium miłości”?

Kuracjusze mieli jednak okazję zrobić dobre wrażenie nie tylko na personelu sanatorium. Wieczorem wzięli udział w speed datingu, czyli szybkich randkach. Ryszard postanowił nie tracić czasu i zaprosił Małgorzatę na tańce. Małgorzatą zainteresował się także Marek, ale w superlatywach wyrażał się także o spotkaniu z Niną. Leszek nie mógł zdecydować się, która z pań wpadła mu w oko. Wyznał jednak, że jego faworytkami są Walentyna, Teresa i Małgorzata.

Problemu z wyborem nie miał Marek, którego zauroczyła Małgosia. Jak sam przyznał:

- W pamięci i serduszku jest jedna kobieta. Jest nią Małgosia. Boję się powiedzieć, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia.

Być może w kolejnym odcinku dowiemy się, czy uczucia Marka zostaną odwzajemnione. Poznamy również pierwszego laureata wyborów Kuracjusza Dnia. Trzeci odcinek wyemitowany zostanie w niedzielę 3 lutego o godzinie 21.15 na antenie TVP.

ZOBACZ: Marta Manowska - zobacz kim jest prowadząca "Sanatorium miłości"

RadioZET.pl/MF