Zamknij

Sanatorium miłości 2: znamy datę premiery 2. sezonu. Kiedy pierwszy odcinek?

Sylwia Wamej
21.10.2019 11:40
"Sanatorium miłości"
fot. Mateusz Grochocki/ East News

"Sanatorium miłości" po raz kolejny pojawi się na antenie TVP. Program, który podbił serca widzów, wraca do telewizji. "Sanatorium miłości" ponownie poprowadzi Marta Manowska. Kiedy pojawi się na antenie?

"Sanatorium miłości"2: Kiedy pierwszy odcinek 2. sezonu?

"Sanatorium miłości" powraca do TVP.  Premierowe odcinki pojawią się od 5 stycznia, o godzinie 21.15 - donosi portal Wirtualne Media. Program, w którym bohaterami są osoby powyżej 60. roku życia to autorski format TVP. Formuła reality-show polega na tym, że uczestnicy przez okres kilku tygodni mieszkają w sanatorium Równica w Ustroniu (leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego), gdzie poznają się i przeżywają przygody związane ze sferą uczuć.

"Sanatorium miłości" poprowadzi Marta Manowska

"Sanatorium miłości 2" to program, który ma przełamywać stereotyp myślenia o osobach starszych, na emeryturze. Program przybliża też problem dyskryminowania osób starszych i pokazuje jesień życia, w ciepły i barwny sposób. Premierowe odcinki "Sanatorium miłości" pojawią się na antenie TVP1 od 5 stycznia 2020 roku. Program nadawany będzie o godzinie 21.15. "Sanatorium miłości 2" w swoim paśmie zastąpi reality-show "Rolnik szuka żony'. Gospodynią show po raz kolejny zostanie Marta Manowska.

 

RadioZET.pl/SW