Zamknij

Sanatorium miłości 2: poznaliśmy uczestników nowej edycji programu. „Jest na kim oko zawiesić”

Maciej Friedrich
22.10.2019 12:02
Sanatorium miłości 2: poznaliśmy uczestników nowej edycji programu. „Jest na kim oko zawiesić”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER /EAST NEWS

„Sanatorium miłości” powróci na antenę TVP. Widzowie ponownie będą mogli śledzić uczuciowe perypetie seniorów spędzających czas w tytułowym sanatorium. Mieliśmy okazję poznać dwójkę uczestników, którzy pojawią się w kolejnym sezonie programu.

Sanatorium miłości” okazało się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej w kategorii programów rozrywkowych. Wydawać by się mogło, że w programie randkowym powinny pojawiać się osoby młode, tymczasem sercowe perypetie doświadczonych życiem uczestników przykuły do ekranów rzesze widzów. Nic dziwnego, że obejrzymy kolejną odsłonę uwielbianego show. 5 stycznia 2020 roku obejrzymy pierwszy odcinek 2. sezonu „Sanatorium miłości. Mieliśmy już okazję poznać dwójkę uczestników, których losy będziemy śledzić w nowych odcinkach.

 Sanatorium miłości: wielki sukces programu. Otrzymał międzynarodową nagrodę

Sanatorium miłości 2: Uczestnicy nowej edycji programu

W poniedziałek, 21 października w programie „Pytanie na śniadanie” pojawiła się dwójka uczestników, którzy wezmą udział w 2. sezonie „Sanatorium miłości”. Pani Stenia i pan Waldek nie ukrywali, że są zachwyceni udziałem w randkowym show.

Wszystko jest owiane tajemnicą. My tu jesteśmy dopiero w początkowych dniach realizacji, ale myślę, że będzie się działo – zdradziła pani Stenia.

Z kolei pan Waldemar nie ukrywał, że już teraz ma swoje faworytki. Zdradził też, że do udziału w programie namówił go kolega.

Jest na kim oko zawiesić, ja zawiesiłem i zobaczymy. Co będzie, okaże się po paru tygodniach [...] Mój kolega zadzwonił do mnie i powiedział: Waldemar, ty się w tym na pewno odnajdziesz. Przecież to jest program dla ciebie – wyznał.

Pierwszy sezon „Sanatorium miłości” oglądało średnio 3,5 miliona widzów. Zobaczymy, czy nowa odsłona powtórzy ten sukces.

 The Voice Senior: Gwiazda "Sanatorium miłości" będzie wspierać uczestników za kulisami

Zagłosuj

Czekasz na 2. sezon "Sanatorium miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF