Zamknij

Sanatorium miłości 2: Poznaliśmy pierwszych uczestników nowej edycji [FOTO]

Maciej Friedrich
29.11.2019 14:41
Sanatorium miłości 2: Poznaliśmy pierwszych uczestników nowej edycji [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER /EAST NEWS

Od stycznia będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę uwielbianego przez widzów randkowego programu "Sanatorium miłości". Na prezentacji zimowej ramówki TVP pojawili się pierwsi uczestnicy, którzy wystąpią w nowej edycji show. Czy dorównają popularnością Wiesi Kwiatek?

" Sanatorium miłości" okazało się prawdziwym hitem. Randkowy program, w którym sercowe perypetie przeżywają seniorzy przebywający w tytułowym sanatorium, okazał się strzałem w dziesiątkę i cieszył się dużą popularnością. Widzowie kibicowali swoim faworytom, a niektórzy bohaterowie, jak Wiesława Kwiatek, byli prawdziwymi gwiazdami.

Już w styczniu będziemy mogli oglądać 2. sezon "Sanatorium miłości". Fani z niecierpliwością wyczekiwali informacji o uczestnikach, którzy będą szukać uczucia i podbiją serca widzów. Podczas prezentacji zimowej ramówki TVP stacja uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała czwórkę seniorów, którzy wystąpią w programie.

Sanatorium miłości 2: Pierwsi uczestnicy nowej edycji na zdjęciach

W czwartek 28 listopada odbyła się konferencja, na której zaprezentowano zimową ramówkę TVP. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć wzmianki o 2. edycji "Sanatorium miłości". Stacja postanowiła sprawić niespodziankę. Na konferencji pojawiła się czwórka seniorów, którzy wystąpią w nowej odsłonie programu. Dwie panie i dwóch panów z uśmiechem prezentowało się na ściance u boku prowadzącej "Sanatorium miłości" Marty Manowskiej. Czas pokaże, czy wśród nich znajdą się król i królowa turnusu. Jedna z uczestniczek ma na to wszelkie zadatki. W wieczorowej sukni z pewnością wywołała na zgromadzonych gościach duże wrażenie. Kto wie, być może to do niej panowie będą ustawiać się w kolejce.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF