Zamknij

Pierwsze oświadczyny w „Sanatorium miłości”

Redakcja
04.03.2019 11:03
Pierwsze oświadczyny w „Sanatorium miłości”
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Relacje między uczestnikami „Sanatorium miłości” stają się coraz bardziej zażyłe. Marek postanowił wyznać swojej wybrance uczucie. Podczas wspólnej przejażdżki zaproponował Małgorzacie małżeństwo. Czy uczestniczka przyjęła oświadczyny?

„Sanatorium miłości” okazało się strzałem w dziesiątkę. Randkowy program TVP, w którym miłość próbują odnaleźć dojrzałe osoby przebywające w tytułowej placówce, może pochwalić się wysoką oglądalnością i wzbudza w widzach wiele emocji. Już teraz Telewizja Polska podjęła decyzję o powstaniu drugiego sezonu „Sanatorium miłości.

Wbrew przewidywaniom malkontentów dojrzali uczestnicy nie uczynili show nudnym, a wręcz przeciwnie. Barwne osobowości kuracjuszy dodają ich relacjom kolorytu, a niemal każdy z nich uraczył już widzów ciekawostką ze swojego życia. Również relacje między panami i paniami dość szybko się zacieśniają. Część z nich albo ma swoich faworytów, albo wręcz zapałała uczuciem do swoich wybranek lub wybranków. W niedzielnym odcinku doczekaliśmy się nawet pierwszych poważnych deklaracji.

Małgorzata Sanatorium Miłości
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Zaręczyny w „Sanatorium miłości”

W ostatnim odcinku „Sanatorium miłości” uczestnicy mieli dobrać się w pary i wybrać na przejażdżkę kolejką. Widzów z pewnością nie zdziwiła decyzja Marka, aby na randkę zaprosić Małgorzatę. Mężczyzna od pierwszego odcinka nie krył, że bardzo mu się spodobała i zaimponowała mu elegancją. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że uczestnik zdecyduje się na tak poważne wyznanie.

W trakcie przejażdżki Marek zdecydował się wyznać swoje uczucia. Powiedział Małgorzacie, że ją kocha, a po chwili zapytał: „wyjdziesz za mnie?”. Wybranka kuracjusza nie odpowiedziała jednak na to ważne pytanie, uśmiechała się jedynie tajemniczo, nie mówiąc nic. Jej reakcję tłumaczy to, co powiedziała o Marku przed kamerami. Zdaniem Małgorzaty ciężko być pewnym, kiedy mężczyzna żartuje, a kiedy mówi poważnie.

Czy tym razem Marek był poważny i rzeczywiście oświadczył się ukochanej? Jeśli tak, reakcja Małgorzaty mogła być dla niego ciosem.

ZOBACZ: Nie żyje Cezary Mocek, jeden z uczestników "Sanatorium miłości"

RadioZET.pl/MF