Zamknij

Scarlett Johansson w nowym filmie Wesa Andersona. Zagra u boku Margot Robbie i Toma Hanksa

17.08.2021 07:04
Scarlett Johansson w nowym filmie Wesa Andersona. Zagra u boku Margot Robbie i Toma Hanksa
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Scarlett Johansson pożegnała się z Marvelem i dalej rozwija swoją karierę aktorską. Gwiazda "Czarnej Wdowy" dołączyła właśnie do iście gwiazdorskiej obsady nowego filmu Wesa Andersona. Co wiemy o jej roli?

Obsada nowego, niezatytułowanego jeszcze filmu  Wesa Andersona zyskała kolejną gwiazdę. Szeregi obsady zasiliła  Scarlett Johansson, znana głównie z występów w  Kinowym Uniwersum Marvela. W kogo się wcieli?

Scarlett Johansson w nowym filmie Wesa Andersona

Szczegóły produkcji wciąż owiane są tajemnicą. Nie znamy tytułu, fabuły, ani tym bardziej przewidywanej daty premiery. Wiemy za to, że w nadchodzącym dziele twórcy "Grand Budapest Hotel" nie zabraknie wielkich hollywoodzkich gwiazd. Jak podaje serwis Deadline, Scarlett Johansson ponownie połączy siły z Wesem Andersonem i wystąpi w jego nowym filmie (choć obecnie nie wiadomo w jakiej roli). Odtwórczyni roli  Czarnej Wdowy wystąpiła już w jednej produkcji reżysera, udzielając głosu w animacji "Wyspa psów". 

Musimy zatem przyznać, że obsada filmu robi wrażenie. Wcześniej ogłoszono bowiem, że na ekranie zobaczymy Billa Murraya, Tildę Swinton, Andriena Brody'ego i Jasona Schwartzmana, a także Margot Robbie i  Toma Hanksa, którym pierwszy raz przyjdzie współpracować z Andersonem.

Jak już wspominaliśmy, przewidywana data premiery nie jest znana. Wiemy jedynie, że w Hiszpanii rozpoczęto już zdjęcia, a ekipa (planowo) zejdzie z planu we wrześniu 2021 roku. Przed nami także premiera najnowszego ukończonego już filmu Wesa Andersona. "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", z równie gwiazdorską obsadą, zawita na ekranach kin 22 października 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com