Zamknij

Scarlett Johansson zakończyła konflikt z Disneyem. Aktorka pracuje nad tajnym projektem

23.11.2021 13:08
Scarlett Johansson
fot. Robyn Beck/AFP/East News

Scarlett Johansson spięła się z Disneyem w sprawie ogromnych pieniędzy. Aktorka zakopała jednak topór wojenny i niedługo będzie można ją zobaczyć w nowym projekcie. Co już wiadomo?

Scarlett Johansson zakończyła konflikt z Disneyem. Aktorka podjęła się pracy nad nowym projektem. Najprawdopodobniej oznacza to koniec medialnej kłótni. Przypominamy, że wstępnie zapowiadano, że niechęć Johansson do Disneya przełoży się na zawieszenie dalszej współpracy. Okazuje się, że nic takiego się nie wydarzy.

Zobacz także:  "Black Widow": zobacz wszystkie usunięte sceny z filmu Marvela. Jedna z nich nie ma sensu [WIDEO]

Scarlett Johansson zakończyła konflikt z Disneyem

Scarlett Johansson w ostatnich tygodniach była na językach za sprawą głośnego konfliktu z Disneyem. Aktorka postanowiła skomentować sprawę w rozmowie z The Hollywood Reporter i wyznała, że po konflikcie nie ma już śladu. Co więcej, aktorka ma pracować przy tajnym projekcie Marvela, który - jak zapowiada - nie jest powiązany z "Czarną Wdową".

Aktorka jest też dumna z tego, że jej walka o prawa aktorów i aktorek przyniosła rezultaty. Warto przypomnieć, że kością niezgody była umowa, jaką Disney zawarł z Johansson. Aktorka miała otrzymać wynagrodzenie adekwatne do tego, jak film sprzeda się w kinach. Pandemia koronawirusa i rozwój platform streamingowych w tym czasie wpłynął na to, że "Czarna Wdowa" nie miała okazji, by zebrać spektakularną kwotę, a Johansson poczuła się oszukana.

Czuję się szczęśliwa, że nikt nie będzie musiał przechodzić przez to, przez co ja przeszłam. Sądzę, że miało to pozytywny wpływ na branżę oraz sytuację artystów. 

Scarlett Johansson

Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące nowego projektu Scarlett Johansson i jej współpracy z Disneyem.

Zobacz także: Nowy film Ridleya Scotta nie odniósł sukcesu przez millenialsów "z j***nymi komórkami"?

RadioZET.pl