Zamknij

Scenarzyści wykorzystają ciążę Olgi Kalickiej. Małgorzata Kożuchowska serialową babcią?

Redakcja
08.10.2018 13:08
Scenarzyści wykorzystają ciążę Olgi Kalickiej. Małgorzata Kożuchowska serialową babcią?

Olga Kalicka w serialu „Rodzinka.pl” wciela się w postać Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego. Na początku września aktorka poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Pojawiła się informacja, że motyw ciąży zostanie wykorzystany w serialu. Czy Małgorzata Kożuchowska zostanie serialową babcią?

Od września 2018 roku widzowie TVP 2 mogą oglądać trzynasty już sezon popularnego serialu komediowego „Rodzinka.pl”. Perypetie rodziny Boskich oraz jej przyjaciół cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Występ z produkcji pomógł w rozwoju kariery aktorów młodego pokolenia: Julii Wieniawy, Macieja Musiała, Mateusza Zdrójkowskiego oraz Olgi Kalickiej. Ta ostatnia we wrześniu poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Fani zastanawiali się, czy wpłynie to na jej udział w kolejnych odcinkach „Rodzinki.pl”. Jak podaje „Super Express”, aktorka nie zniknie z serialu. Przeciwnie, ciąża Olgi zostanie wpleciona w fabułę produkcji.

Małgorzata Kożuchowska serialową babcią?

Według „Super Expressu” wątek ciąży zostanie wprowadzony do serialu, by Kalicka mogła nadal występować. Zatem również postać Magdy będzie spodziewać się dziecka. Fakt, że Kalicka pozostanie w serialu, zasugerował już w zeszłym miesiącu Maciej Musiał. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z planu wraz z komentarzem: „Mimo ciąży, Tomek i Magda wciąż parą. Gratulacje Olga.”

Fani zapytali również Małgorzatę Kożuchowską, wcielającą się w Natalię Boską, czy serialowa rodzina się powiększy. Aktorka nie zaprzeczyła.

Coś jest na rzeczy – lakonicznie skomentowała spekulacje.

Wszystko więc wskazuje to, że Kożuchowska zostanie serialową babcią. To zdecydowanie duże wydarzenie w rodzinie Boskich. Scenarzyści z pewnością przygotowali wiele zabawnych gagów związanych z nowym wątkiem.

RadioZET.pl/se.pl/MF