Zamknij

Sean Penn kończy z aktorstwem

Redakcja
23.03.2018 09:05
Sean Penn
fot. Shutterstock

Sean Penn w najnowszym wywiadzie zdradził, że kończy z aktorstwem. „Już tego nie kocham” — powiedział.

Sean Penn w szczerej rozmowie z „CBS Sunday Morning” stwierdził, że aktorstwo „od jakiegoś czasu” nie sprawia mu już przyjemności.

— To może być wspaniałe jako ćwiczenie, zwłaszcza kiedy pracujesz z dobrymi aktorami, dobrymi reżyserami lub masz do czynienia ze świetnym scenariuszem. Ale czy mam przekonanie, że to ma trwałą wartość? Nie mam trzeźwego spojrzenia — nie jestem już w tym zakochany — powiedział Penn, który branży filmowej pracuje od prawie 40 lat.

Sean Penn brał udział m.in. w takich produkcjach jak „Życie Carlita”, „Przed egzekucją”, „Jestem Sam”, „21 gramów”, „Rzeka tajemnic” oraz „Obywatel Milk”. Za role w dwóch ostatnich z wymienionych obrazów otrzymał Oscary.

Sean Penn chce skupić się na pisaniu. W Stanach Zjednoczonych niedługo premierę będzie miała jego debiutancka powieść „Bob Honey Who Just Do Stuff”. Książka przez wydawcę opisywana jest jako czarna komedia.

Sean Penn wkrótce pojawi się w serialu „The First”. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to ostatnia produkcja z udziałem aktora.

RadioZET.pl/SI