Zamknij

Sekrety ojca: odcinek 28. Nilgun przyłapuje Kemala z Suzan

Redakcja
07.04.2017 12:56
screen

"Sekrety ojca" - odcinek 28 w TVP1 już w poniedziałek 10. kwietnia o godzinie 14.00. W nowym odcinku obydwie rodziny zamieszkują w jednym domu. Rodzi to wiele nowych konfliktów. Nilgun nie jest zadowolona, że gosposia nie ją, a Suzan traktuje jak panią domu. Do tego jest zazdrosna o męża. Pewnej nocy wstaje i widzi go z byłą żoną...

"Sekrety ojca": odcinek 28.Streszczenie kolejnego epizodu. Po porwaniu Merta i Kadira Kemal podjął zdecydowane kroki, by uwolnić synów. Zabrał swoją bron i ruszył na ich poszukiwanie, a w tym czasie Suzan i Nilgun mogły jedynie obserwować, co dzieje się z Mertam i Kadirem. Okazało się, że w porwanie zamieszany był ojciec Ece, z którym Suzan kontaktowała się tuż po informacji o porwaniu chłopców.

Kemal, Nilgun, Suzan i Fadil odnajdują jednego z porwanych. Okazuje się, że to Kadir. Chłopak opowiada im, że wraz z Mertem zostali wyciągnięci z wody. Suzan jest zdruzgotana. Nilgun próbuje ją uspokoić.

tymczasem Mert został wywieziony do lasu i jest przekonany, że ojciec wybrał Kadira...

"Sekrety ojca": odcinek 28.STRESZCZENIE

Ece wymusza na ojcu wypuszczenie Merta. Aziz się na to godzi, ale nie jest zadowolony z tego, że jego plan nie wypalił. Udaje się do biura Kemala i siada w jego biurku. Wysyła mu zdjęcia. Kemal jest wściekły, wpada do gabinetu i celuje z pistoletu do Aziza.

Kiedy Mert wreszcie zostaje uwolniony przez porywaczy, znajduje go ojciec. Kemal postanawia, że obydwie rodziny na pewien czas będą przebywać pod jednym dachem. Gosposia nie traktuje Nilgun jak pani domu, o co ma do niej pretensje.

Wygląda na to, że Kadir i Mert nie są już do siebie wrogo nastawieni.

Nilgun nadal jest podejrzliwa w stosunku do Kemala. W nocy budzi się, a męża nie ma przy niej. Wstaje i widzi go z Suzan obejmujących się. Okazuje się, że to tylko sen...

Następnego dnia policja dokonuje aresztowania Aziza.

"Sekrety ojca": odcinek 28. ZDJĘCIA

1
2
3
4
5
6
1
1
2

Streszczenia odcinków serialu "Sekrety ojca" znajdziecie na RadioZET.pl, a produkcję w TV śledzić możecie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Powtórki dostępne są w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA