Zamknij

Seks w "Big Brother 2". W sekretnym pokoju doszło do gorącego zbliżenia

Judyta Wanicka
03.12.2019 13:19
Big Brother
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

W "Big Brother 2" doszło do sceny seksu. W specjalnym wydaniu "Big Brother 18+" pokazano, jak Wiktor i jego dziewczyna Esther spędzili ze sobą upojną noc w sekretnym pokoju. Para wymieniała się czułościami pod kołdrą i w pewnym monecie posunęła się do czegoś więcej... To jest pierwszy raz w polskiej edycji „Big Brother” - obwieścił dumny Wiktor. 

Seks w "Big Brother 2" - tego jeszcze nie było! Widzowie byli już świadkami paru mniej lub bardziej pikantnych scen, lecz do seksu między uczestnikami jeszcze nie doszło. W drugiej edycji największy skandal w domu Wielkiego Brata wywołał Mateusz Sławiński. Sławina usiłował masturbować w obecności Ani Izvariny. Czasami goręcej robiło się między Malwiną i Mateuszem (słynne masowanie stóp w sekretnym pokoju) oraz Kamilem i Ewą, ale do niczego więc nie doszło. Atmosferę w drugiej edycji podgrzali dopiero Wiktor Stadniczenko i jego dziewczyna Esther, która przyleciała do niego prosto z Azji. Wielki Brat pozwolił spędzić parze noc w sekretnym pokoju.

Big Brother 2: Wiktor i Esther uprawiali seks w programie

Wejście Esther do domu Wielkiego Brata było wielką niespodzianką  dla uczestników, a w szczególności Wiktora Stadniczenki. Jego egzotyczna ukochana pokonała szmat drogi, by po długiej rozłące paść mu w ramiona. Wielki Brat pozwolił stęsknionej parze spędzić noc w osobnym pokoju. To, co tam robili, mogli zobaczyć tylko widzowie serii "Big Brother 18+".

Wiktor i Esther zaczęli od wymiany czułości i namiętnych pocałunków, potem przeszli do odważniejszych pieszczot.

Wyobrażasz sobie, kochanie? Możemy uprawiać seks przed kamerami, złamać wszystkie zasady, jak w niemieckiej czy holenderskiej edycji – powiedział Wiktor.

Dziewczyna nie skomentował pomysłu Stadniczenki. Po chwili wyznała, że go pragnie. Oboje zanurzyli się pod kołdrę, spod której przez dłuższą chwilę słychać było odgłosy pocałunków.

To jest pierwszy raz w polskiej edycji "Big Brothera", ja pi****le! - stwierdził wyraźnie podekscytowany Wiktor.

Big Brother 2: Wiktor straci dziewczynę przez romans z Malwiną?

Upojne chwile w łóżku nie sprawiły jednak, że dziewczyna Wiktora zapomniała o jego wyjątkowo zażyłych stosunkach z Malwiną. W pewnym momencie Esther zapytała Wiktora wprost, czy przespał się z koleżanką z programu.

Spałem obok niej, ale nie z nią - tłumaczył Wiktor.

Esther poczuła się zraniona wyznaniem Stadniczenki i przeniosła się na kanapę. Dziewczynie nie podobało się to, z jaką czułością Wiktor traktuje Malwinę w programie.

Zabolało mnie to, że troszczyłeś się o nią tak, jak nigdy nie troszczyłeś się o mnie - mówiła Esther.

To nie prawda! To było tylko na stopie przyjacielskiej. Podtrzymywałem ją tylko na duchu - tłumaczył się Wiktor.

Serio? Głaskanie kogoś w ten sposób (pogładziła go po twarzy), przytulanie, jest przyjacielskie? Nie pogrywaj ze mną! - powiedziała wyraźnie zdenerwowana Esther. Nie chcę być już z tobą dłużej. To koniec! Zawiodłeś mnie - wyznała.

Zdruzgotany Wiktor mocno przytulił Esther. Czy to rzeczywiście koniec ich związku? O tym przekonamy się zapewne w najbliższych dniach. Przypomnijmy, że również Malwina ma moralnego kaca po "romansie" z Wiktorem. Rozważa nawet opuszczenie programu.

Big Brother: Malwina chce opuścić program. Jest zazdrosna o dziewczynę Wiktora?

RadioZET.pl/jw