Zamknij

Druga szansa: odcinek specjalny serialu już wkrótce. Kiedy i gdzie oglądać?

Redakcja
25.04.2018 12:39
Druga szansa Małgorzata Kożuchowska
fot. Bartosz Krupa/EAST NEWS

Serial „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Zbliża się ostatni odcinek produkcji, jednak stacja TVN poinformowała, że powstał epizod specjalny, który ma być „podziękowaniem dla widzów”.

Ostatni odcinek piątej serii serialu „Druga szansa” wyemitowany zostanie w TVN już w poniedziałek 14 maja o godz. 21.30. Okazuje się jednak, że producenci serialu mają dla widzów coś w zanadrzu. Wielbiciele przygód Moniki Boreckiej będą mogli zobaczyć odcinek specjalny „Drugiej szansy”.

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, w tym dodatkowym epizodzie pojawią się gwiazdy serialu, a realizacja odcinka jest podziękowaniem dla widzów.

— Ta szczególna niespodzianka jest podziękowaniem za wierność widzów przez pięć sezonów produkcji — czytamy.

„Druga szansa”: odcinek specjalny — kiedy i gdzie oglądać?

Specjalny epizod serialu nie będzie do obejrzenia na antenie TVN, a jedynie na platformie Player. Odcinek dostępny tam będzie już w niedzielę 20 maja, czyli tydzień po oficjalnym zakończeniu serii.

Co dalej po piątym sezonie „Drugiej szansy”? Niestety, kolejnego nie będzie. O tym TVN informował już kilka tygodni temu.

„Nie będzie szóstego sezonu «Drugiej szansy». Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem” — informował wtedy Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.
Wiadomo natomiast, że już trwają prace nad nowym serialem z Małgorzatą Kożuchowską, jednak nie wiadomo jeszcze, o czym ten serial będzie opowiadał.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA