Zamknij

Sexy kuchnia. Nowy program Magdy Gessler!

Redakcja
30.10.2017 09:10
Sexy kuchnia. Nowy program Magdy Gessler!
fot. ons.pl

„Sexy kuchnia" – nowy program Magdy Gessler już w niedzielę, 5 listopada, na antenie TVN Food Network. Co tym razem zaprezentuje fanom zwariowana restauratorka? Jedno jest pewne: będzie naprawdę sexy!

Sexy kuchnia. Nowy program Magdy Gessler

Magda Gessler w swoim nowym programie „Sexy kuchnia" będzie pokazywała własne, autorskie pomysły na potrawy kuchni polskiej i światowej. Nie zabraknie zarówno przystawek czy zup, jak i bardziej pełnowartościowych, sytych posiłków, a także deserów. W każdym odcinku Gessler podzieli się z fanami kilkoma różnymi przepisami, dzięki czemu każdy bez wątpienia znajdzie co najmniej jedną propozycję dla siebie.

Zobacz także

Jak poinformowały Wirtualne Media, w programie nie zabraknie także wątków związanych z prywatnymi upodobaniami Magdy Gessler, dotyczącymi zarówno kuchni, jak i kobiecego świata.

Sexy kuchnia na TVN Food Network 

Premiera „Sexy kuchni Magdy Gessler” na antenie Food Network już w tę niedzielę, 5 listopada 2017 roku, o godzinie 10.55. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień.

Przypomnijmy, że Magda Gessler została w tym roku ambasadorką polskiej wersji kanału kulinarnego Food Network.

Zobacz także

– Jedno jest pewne! „Sexy kuchnia Magdy Gessler” uwodzi i dostarcza wielu wrażeń miłośnikom niebanalnych smaków! – zapowiada nadawca.

Warto przypomnieć, że Magdę Gessler można oglądać również w takich produkcjach jak „Kuchenne rewolucje” czy „MasterChef”.

„Sexy kuchnia Magdy Gessler” – emisja w niedziele (od 5 listopada 2017 roku) o 10:55 w Food Network (nowego programu grupy TVN).

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media