Zamknij

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni": nowa zapowiedź prezentuje potęgę tytułowych artefaktów

29.07.2021 10:32
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni - SIMU LIU - kadr z filmu Marvela
fot. Album Online/East News

Marvel Studios zaprezentowało nowy teaser filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", w którym zaprezentowano niepublikowane wcześniej fragmenty nadchodzącej produkcji.

Do premiery filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" zostało już tylko kilka tygodni, więc twórcy postanowili podzielić się kolejnym materiałem wideo prezentującym, co czeka nas w kinach.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" - nowy teaser filmu Marvela

Czwarta Faza kinowego uniwersum Marvela rozpoczęła się na dobre. W kinach oglądać można "Black Widow", ale już niebawem poznamy zupełnie nowego superbohatera z komiksów Marvela. Mowa o azjatyckim herosie o imieniu Shang-Chi.

W sieci pojawił się nowy teaser "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni", w którym nie zabrakło niepublikowanych wcześniej fragmentów nadchodzącej produkcji. Przede wszystkim, mamy szansę na bliższe przyjrzenie się tytułowym pierścieniom, które zapewniają potężną moc ojcu głównego bohatera.

W najnowszym filmie MCU poznamy mistrza sztuk walki, który postanowi uciec przed własnym ojcem. Wenwu, znany również jako Mandarin, dzięki tytułowym pierścieniom utworzył strukturę przestępczą, którą przewodzi i widzi w swoim synu następcę organizacji. Shang-Chi nie chce mieć jednak nic wspólnego z chińskim watażką. Ich drogi ponownie się jednak przetną.

Filmowe pierścienie podobnie jak te z komiksów zapewniają Mandarinowi kontrolę nad różnymi aspektami rzeczywistości. W przeciwieństwie do papierowych pierwowzorów są jednak obręczami noszonymi na przedramionach, a nie dosłownymi pierścieniami na palce. Niewykluczone, że geneza dziesięciu pierścieni będzie przypominać komiksową i okaże się, że artefakty pochodzą z innej galaktyki, zamieszkiwanej przez smokopodobne istoty, o czym może świadczyć mityczny gad, ukazany w zwiastunach filmu.

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Destin Daniel Cretton. W rolach głównych wystąpili Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng. "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" trafi do kin na całym świecie już 3 września 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YuTube/Marvel Studios