Zamknij

Lucy Liu w obsadzie "Shazama! 2". W kogo wcieli się aktorka?

13.04.2021 12:08
Lucy Liu
fot. Invision/Invision/East News

W filmie DC "Shazam! Fury of the Gods" zobaczymy Lucy Liu. Gwiazda wcieli się w jedną z negatywnych postaci, walczących z tytułowym herosem.

Na drugą część filmu "Shazam!" czekają już nie tylko widzowie pierwszej części i fani komiksów DC, ale również wszyscy miłośnicy talentu aktorskiego Lucy Liu. Gwiazda dołączyła do obsady sequela i wcieli się w jeden z czarnych charakterów.

"Shazam! 2" - Lucy Liu w obsadzie filmu

Pierwsza część przygód nastolatka, potrafiącego zmieniać się w dorosłego superbohatera została niezwykle dobrze przyjęta przez krytyków i widownię. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele Warner Bros. zdecydowali się na kontynuację historii o Shazamie.

Jak podaje Deadline, do obsady nadchodzącej produkcji dołączyła Lucy Liu - aktorka znana z takich filmów jak "Aniołki Charliego", "Kill Bill", czy "Kung Fu Panda". Według najnowszych informacji gwiazda wcieli się w Kalypso. Co ciekawe taka postać nie pojawia się w komiksach DC. Kalypso będzie jedną z głównych antagonistek, z którymi zmierzy się Shazam. Liu zagra siostrę Hespery, w którą wciela się Helen Mirren. W filmie zobaczymy jeszcze jedną przeciwniczkę, graną przez Rachel Zegler. Trójka bohaterek będzie córkami Atlasa.

Reżyserem nadchodzącego filmu został David F. Sandberg, który powołał do życia pierwszą część "Shazama!". Za scenariusz odpowie Henry Gayden. Chociaż szczegóły fabularne filmu nie są znane, głównym bohaterem ponownie będzie Billy Batson, który po wypowiedzeniu magicznych słów "Shazam", zmienia się w potężnego superbohatera.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Shazam! 2" - kiedy premiera filmu?

W rolach głównych poza Liu, Mirren i Zegler wystąpią Asher Angel, Zachary Levi, Jack Dylan Grazer oraz Marta Milans. Premiera filmu "Shazam! Fury of the Gods" została zaplanowana na 2 czerwca 2023 roku.

RadioZET.pl/Deadline
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET