Zamknij

"Shazam! Fury of the Gods" - bohaterowie filmu DC w nowych kostiumach [ZDJĘCIA]

22.06.2021 12:33
Shazam! - ZACHARY LEVI i  JACK DYLAN GRAZER- kadr z filmu DC
fot. Courtesy of Warner Bros. Pictures/Capital Pictures/East News

Twórcy filmu "Shazam! Fury of the Gods" zaprezentowali, jak wyglądać będą kostiumy głównych bohaterów. W sieci pojawiło się też zdjęcie stroju antagonistki granej przez Helen Mirren.

Widzowie czekający na kontynuację filmu "Shazam!", mają szansę zobaczyć, jak będą wyglądali bohaterowie produkcji DC. Twórcy zdecydowali się upublicznić zakulisowe zdjęcie, by zapobiec przeciekowi.

"Shazam! 2" - nowe kostiumy bohaterów filmu DC

Chociaż produkcje będące adaptacjami komiksów DC nie odniosły takiego sukcesu jak filmy Marvela, pierwsza część serii "Shazam!" cieszyła się dużym powodzeniem. Nic więc dziwnego, że na drugą część przygód tytułowego herosa czeka wielu fanów.

Specjalnie dla nich na Twitterze reżysera Davida F. Sandberga, pojawiło się zdjęcie z planu, przedstawiające Shazama i jego kompanów. Aktorzy wcielający się w postacie mają na sobie kostiumy.

Nie wiem, jak długo możemy powstrzymać przecieki nowych kostiumów, więc oto zdjęcie, które zrobiłem pewnego dnia.

Reżyser wolał sam zaprezentować zakulisową fotografię ukazującą stroje protagonistów, niż czekać, aż zrobi to za niego ktoś inny i wypuści zdjęcie z nieoficjalnego źródła. Uniform Zacharego Levy'ego, który wciela się w tytułowego herosa, przypomina ten z części pierwszej i nie jest żadnym zaskoczeniem. O wiele większe zainteresowanie wzbudzają uniformy pozostałych aktorów na zdjęciu, którzy wcielą się w członków grupy Shazam Family. Jak widać, silnie inspirowano się komiksowymi pierwowzorami postaci, więc fani DC powinni być zadowoleni.

To jednak nie koniec niespodzianek. Portal Just Jared zrobił to, czego objawiał się Sandberg i uchwycił Helen Mirren na planie "Shazama! 2". Ceniona aktorka wcieli się w jedną z antagonistek - Hesperę. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, możemy podziwiać jej bogato zdobiony kostium, inspirowany wyobrażeniami na temat starożytnej Grecji.

Mirren nie będzie jedyną córką Atlasa, która pojawi się w "Shazam! Fury of the Gods". W produkcji poznamy jeszcze dwie żeńskie postacie, które prawdopodobnie będą starały się komplikować życie Shazam Family.

"Shazam! Fury of the Gods" kiedy premiera?

W filmie oprócz Levy'ego i Mirren wystąpią również Jack Dylan Grazer (Freddy Freeman), Asher Angel (Billy Batson), Marta Milans (Mama Rosa), Lucy Liu (Kalypso) oraz Rachel Zegler. Na drugą część przygód Shazama jeszcze trochę poczekamy. "Shazam! Fury of the Gods" trafi do kin dopiero 2 czerwca 2023 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/Just Jared