Zamknij

Shia LaBeouf oskarżony o agresję i przemoc. Aktor odpowiedział na zarzuty

14.12.2020 14:18
Shia Labeouf
fot. Chris Delmas/AFP/East News

Shia LaBeouf ma kłopoty. FKA twigs wydała oświadczenie, w którym oskarżyła swojego byłego chłopaka o stosowanie przemocy fizycznej oraz psychicznej. Aktor odniósł się do jej zarzutów.

Shia LaBeouf oskarżony o agresję i przemoc przez swoją byłą dziewczynę. LaBeouf i Tahliah Debrett Barnett (występująca pod pseudonimem FKA twigs) byli parą w latach 2018-2019. Wokalistka zdecydowała się odsłonić kulisy tego związku i oskarżyła swojego byłego chłopaka o stosowanie przemocy, gdy byli ze sobą. 

Zobacz także:  Johnny Depp w ogniu krytyki za kampanię reklamową. Prawniczka ocenia: "Przemoc wobec kobiet"

Shia LaBeouf oskarżony o agresję i przemoc. Aktor odpowiedział na zarzuty

Shia LaBeouf ponownie poruszył opinię publiczną. Aktor, znany z różnego rodzaju wybryków, został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej. O tym, jak wiele może kosztować tego typu afera, przekonaliśmy się ostatnio na przykładzie Johnny'ego Deppa - przypominamy, że hollywoodzki aktor stracił rolę w filmie "Fantastyczne zwierzęta".

FKA twigs zdecydowała się ujawnić kulisy związku z aktorem. Brytyjska wokalistka oskarża LaBeoufa o stosowanie przemocy w latach 2018-2019. Barnett opowiedziała o tym na łamach New York Timesa, czyli jednej z najbardziej poczytnych gazet w Stanach. FKA twigs wyznała, że były partner odciął ją od znajomych, kontrolował jej życie, a także stosował przemoc. Po jej stronie stanęła inna była dziewczyna aktora, Karolyn Pho.

Piosenkarka przytacza sytuację, gdy Shia kazał jej wyznać miłość podczas jazdy samochodem. Miał jej zagrozić, że spowoduje wypadek, jeśli tego nie zrobi. LaBeouf zdecydował się wydać publiczne oświadczenie, w którym przyznał się do winy. 

Aktor przeprosił za swoje zachowanie, przyznał się do alkoholizmu i agresji. Wyznał także, że wstydzi się tej historii. Sprawa trafiła do sądu. 

Zobacz także:  Petycja w sprawie Amber Heard. Internauci domagają się, by wytwórnia zwolniła ją z "Aquamana 2" 

RadioZET.pl/New York Times