Zamknij

Siostra Joanny Kulig występuje w popularnym serialu. Są do siebie bardzo podobne

Redakcja
10.01.2019 11:05
Siostra Joanny Kulig występuje w popularnym serialu. Są do siebie bardzo podobne
fot. East News

Nie każdy wie, że oklaskiwana w Hollywood Joanna Kulig ma młodszą siostrę, która również jest aktorką. Możemy oglądać ją w jednym z popularnych polskich seriali.

Joanna Kulig po sukcesie „Zimnej wojny” wkroczyła na salony Hollywood, a filmowy świat prześciga się w zachwytach nad jej talentem. Polska aktorka współpracuje z jedną z najbardziej prestiżowych agencji, bierze udział w prelekcjach i pojawia się na okładkach branżowych pism. Na początku stycznia wzięła między innymi udział w sesji zdjęciowej dla prestiżowego magazynu razem z Nicole Kidman, Margot Robbie i innymi gwiazdami. Znalazła się również na liście największych filmowych odkryć 2018 roku. Ciężko wyobrazić sobie bardziej spektakularną karierę.

Joanna często podkreśla, że popularność nie przewróciła jej w głowie i wciąż jest tą samą, oddaną rodzinie osobą. Nie każdy fan aktorki wie, że ma ona aż czwórkę rodzeństwa. Jeszcze mniej osób zdaje sobie sprawę, że młodsza siostra gwiazdy również jest aktorką, którą możemy regularnie oglądać w jednym z popularnych seriali.

Justyna Schneider
fot. Mateusz Jagielski/East News

Siostra Joanny Kulig gra w polskim serialu

W serialu „Na Wspólnej” w rolę sekretarki Zofii Lipskiej wciela się Justyna Schneider. Podobieństwo do Joanny Kulig nie jest przypadkowe, ponieważ Justyna jest siostrą gwiazdy „Zimnej wojny”. Na niektórych fotografiach są niemal nie do rozpoznania.

– Tak naprawdę obie nazywamy się Kulig. Ale ponieważ nasze imiona brzmią podobnie, to zdecydowałam się na przyjęcie pseudonimu artystycznego, nazwiska naszej prababci Schneider, żebyśmy nie były mylone – wyjaśnia kwestię swojego nazwiska Schneider.

Siostry wystąpiły nawet wspólnie na deskach warszawskiego Och-Teatru w spektaklu „Kumulacja”. Justyna doskonale zdaje sobie sprawę, że pozostaje w cieniu siostry, nie ma jednak kompleksów i wie, że stać ją na bardzo wiele.

ZOBACZ: Joanna Kulig jako nastolatka. Zobacz jej występ w "Szansie na sukces"

– Jestem młodsza i przyzwyczaiłam się do tego, że daleko mi do dorobku mojej siostry. W końcu zaczęła grać jako pierwsza i w związku z tym posiada dużo większe doświadczenie artystyczne. Ja jestem dopiero na początku swojej kariery. Mam czas, aby zapracować na siebie i swoje nazwisko – podsumowuje.

Oczywiście trzymamy kciuki, by Justyna powtórzyła sukces swojej sławnej siostry.

EN_00911827_0032
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/MF