Zamknij

"Skandal. Ewenement Molesty": głośny dokument o Moleście w TV. Gdzie i kiedy go obejrzymy?

20.11.2020 15:03
Skandal. Ewenement Molesty w TV - gdzie i kiedy obejrzeć dokument?
fot. materiały prasowe Best Film

"Skandal. Ewenement Molesty" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów dokumentalnych tego roku. Produkcja przedstawiająca historię słynnej grupy Molesta zadebiutuje w TV. Kiedy telewizyjna premiera filmu "Skandal. Ewenement Molesty"? Gdzie obejrzymy film?

"Skandal. Ewenement Molesty" to wyczekiwany dokument o jednej z najbardziej legendarnych grup hip-hopowych w Polsce. Film został ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów, którzy mieli szansę go zobaczyć. Teraz "Skandal. Ewenement Molesty" zadebiutuje w TV. Gdzie i kiedy go obejrzymy?

"Skandal. Ewenement Molesty" w TV - gdzie i kiedy obejrzeć dokument?

"Skandal. Ewenement Molesty" przedstawia historie tytułowej grupy Molesta Ewenement, w skład której wchodzili między innymi Włodi, Vienio, Wilku i Pelson. Dokument odbił się szerokim echem i zyskał przychylność recenzentów. Teraz będziemy mieć możliwość obejrzeć go w telewizji.

19 listopada 2020 roku wystartował nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Dokument. Jest on dostępny w sieciach kablowych oraz drogą satelitarną. Na antenie wyświetlane będą wszelkiej maści produkcje dokumentalne, w tym właśnie "Skandal. Ewenement Molesty". 

Zobacz także:  TVP startuje z nowym kanałem tematycznym. Co już wiemy o nowej stacji? 

"Skandal. Ewenement Molesty" zadebiutuje w TV już dziś, 20 listopada 2020 roku, o godzinie 21:45 na kanale TVP Dokument. Produkcja trafi również na telewizyjną platformę VOD.

Zobacz także:  Weekend 21-22 listopada - Co obejrzeć na platformach VOD? Podpowiadamy