Zamknij

Skazany na śmierć - sezon 5, odcinek 1. Kiedy oglądać w TV? [VIDEO]

Redakcja
04.04.2017 11:07
Skazany na śmierć s05e01
fot. screen

"Skazany na śmierć" 5, czyli kontynuacja kultowego "Prison Break" już wkrótce w telewizji. Amerykańska premiera nowego sezonu została zaplanowana na wtorek 4 kwietnia 2017. Kiedy pierwszy odcinek dostępny będzie w polskiej TV? Sprawdzamy, gdzie i o której oglądać.

5. sezon "Skazanego na śmierć" ukazywać będzie wydarzenia rozgrywające się siedem lat po tych, które miały miejsce w ostatniej części serialu. O wielkim powrocie "Prison Break" mówiło się już wiele miesięcy temu. W styczniu 2016 roku produkcja została oficjalnie potwierdzona, a teraz do premiery pozostało już zaledwie kilka dni.

"Skazany na śmierć" to serial, który opowiada losy dwóch braci - Michaela Scofielda i Lincolna Burrowsa. Jeden z nich zostaje niesłusznie skazany na śmierć i osadzony w więzieniu. Drugi, który dobrze zna plany tego więzienia, postanawia skazanemu pomóc. Daje się zamknąć i opracowuje plan ucieczki. Oczywiście sprawy zaczynają się komplikować i nic nie jest proste. Fabuła produkcji, świetna obsada i ciekawa akcja przyciągnęły miliony widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że po latach od ostatniej emisji serial powraca. Choć wcześniej twórcy twierdzili, że pomysł się wyczerpał, to jednak znaleźli nowy. I tak w siedem lat po wydarzeniach 4. serii Lincoln nadal nie może poradzić sobie ze śmiercią brata. Żona Michaela ułożyła sobie życie na nowo - wyszła za mąż. Pewnego dnia okazuje się jednak, że Scofield żyje i przebywa w więzieniu w Jemenie.

W sieci ukazały się właśnie zwiastuny nowego sezonu "Prison Break".

Skazany na śmierć S05E01 - kiedy w TV?

Już 4 kwietnia FOX TV wyemituje pierwszy odcinek piątego sezonu "Prison Break". Jednak polscy widzowie zobaczą premierowy epizod prawie dwa tygodnie później - 14.04. "Skazany na śmierć" w polskiej TV emitowany będzie na Canal+ w każdy piątek o godzinie 21.00. Powtórki dostępne będą na Canal+ 1 godzinę później tego samego dnia, co premierowy odcinek, oraz na Canal+ Seriale w niedziele o 22.00.

Serial "Skazany na śmierć" był emitowany w USA w latach 2005-2010, natomiast w Polsce od 2007 roku. Cieszył się u nas ogromną popularnością i zdaje się, że także nowa, 9-cio odcinkowa seria wzbudza wielkie zainteresowanie. Czy serial okaże się hitem, czy klapą, przekonamy się 14.04.2017.

RadioZET.pl/SA