Zamknij

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Gdzie i kiedy oglądać 3. sezon?

Redakcja
04.09.2018 12:54
„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Gdzie i kiedy oglądać 3. sezon?
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program kontrowersyjny, ale chętnie oglądany przez telewidzów. Od wczoraj na antenie TVN możemy oglądać trzeci już sezon programu. Co wydarzyło się do tej pory i kiedy pojawi się kolejny odcinek?

Od 3.09.2018 roku widzowie TVN mogą oglądać kolejny, trzeci już sezon kontrowersyjnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Choć formuła programu od początku wywołuje skrajne opinie, przyciąga on przed ekrany tysiące widzów. Uczestnicy zostają połączeni w pary na podstawie profili psychologicznych i wywiadów przeprowadzanych przez specjalistów, między innymi seksuologa oraz psychologa. Rzecz w tym, że połączone osoby spotykają się ze sobą dopiero w dniu ślubu. Decydują się więc na wejście w związek małżeński „w ciemno”. Po miesiącu para podejmuje decyzję, czy rozwiedzie się, czy postanowi dalej razem iść przez życie. Przez ten czas eksperci starają się pomóc im w ułożeniu wzajemnych relacji i wejściu w rolę małżonków. To właśnie to „losowe” podejście do tematu ślubu wzbudza w widzach tak duże kontrowersje. Nie zmieniło to jednak faktu, że na casting dotarły setki kwestionariuszy wypełnionych przez osoby chętne do wzięcia udziału w show.

Eksperci wystepujący w programie
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Kiedy kolejny odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

W pierwszym odcinku nowej serii poznaliśmy Anitę i Adriana. 31-latek przeżył trudne rozmowy z rodzicami, którzy nie akceptują tego rodzaju związku. Jego mama nie ukrywała, że jest tym pomysłem przerażona. Z kolei Anita dotarła na ślub z opóźnieniem spowodowanym przez warunki pogodowe.

Kiedy para spotkała się na ceremonii, przyszła panna młoda była bardzo rozemocjonowana i niepewna, czy podejmuje słuszną decyzję. Co wydarzyło się potem?

Na kolejny odcinek sezonu widzowie muszą czekać do 10.09.2018. O 22.30 na TVN okaże się, jak rozwinęła się sytuacja.

RadioZET.pl/MF