Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy drugą parę uczestników. Jak zareagowali na wieść o ślubie?

Redakcja
18.09.2018 15:28
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znamy drugą parę uczestników. Jak zareagowali na wieść o ślubie?
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Znamy już drugą skojarzoną parę, która ma wziąć ślub zupełnie się nie znając. Wcześniej w trzecim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zawarcie związku małżeńskiego zdecydowali się Anita i Adrian. Czy kolejni uczestnicy także zdecydują się na ten krok?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program stacji TVN, w którym eksperci dobierają pary, które według nich stworzą szczęśliwe małżeństwo. Uczestnicy spotykają się dopiero na ceremonii i decydują, czy chcą wstąpić w związek małżeński z obcą osobą. Następnie docierają się i starają stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Druga para w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

W poniedziałek, 17 września, widzowie mogli poznać drugą parę, przed którą decyzja o wzięciu ślubu. Z kilkuset profili psychologicznych eksperci wybrali kandydatury Agaty i Macieja. Ona ma 23 lata, mieszka i pracuje w Krakowie jako handlowiec. On pochodzi z miejscowości Końskie, ma 28 lat i pracuje jako ratownik i nauczyciel pływania. Jak określił parę doktor Piotr Mosak, psycholog: "On chłopięcy, ona męska". Agata zareagowała na wieść o kandydacie na męża bardzo pozytywnie, jej wybranek z kolei był w lekkim szoku.

Mama przyszłej panny młodej była bardzo zdziwiona faktem, że planuje ona ślub z obcym mężczyzną. Obiecała jednak, że będzie ją wspierać. Nieco mniej wyrozumiała była mama Macieja.

- Sądziłam, że jest bardziej rozsądny i poważny - podsumowała decyzję syna. Zobaczymy, jak dalej potoczą się ich losy.

Wesele Anity i Adriana
fot. facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Wesele pierwszej pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Tymczasem pierwsza dobrana para bawiła się na swoim weselu. Anita i Adrian, po początkowym szoku, wydawali się dobrze czuć w swoim towarzystwie. Szczególnie pan młody wydawał się być pod dużym wrażeniem świeżo poślubionej tancerki. Być może udane wesele będzie zapowiedzią szczęśliwego małżeństwa.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie mogą oglądać na antenie TVN w każdy poniedziałek o godzinie 22:30.

RadioZET.pl/MF