Zamknij

„Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Kiedy premiera?

Redakcja
18.08.2017 14:48
„Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Kiedy premiera?
fot. Pexels

„Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca. Jesienią zobaczymy drugą edycję kontrowersyjnego show TVN-u.

– Zdecydowaliśmy się na kontynuację, ponieważ po pierwszym sezonie okazało się, że chętnych do wzięcia udziału w eksperymencie wciąż nie brakuje. Tym razem otrzymaliśmy zgłoszenia nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Ta edycja będzie jednak inna niż poprzednia. Wynika to nie tylko z faktu, że format programu jest już znany, ale przede wszystkim z osobowości i charakterów osób, które wezmą w nim udział – zdradził portalowi Wirtualnemedia.pl Grzegorz Madej, producent programu.

Warto przypomnieć, że program jest polskim odpowiednikiem formatu znanego z Danii – „Gift Ved Første Blik...”. Jego formuła przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy biorą ślub. Doboru drugiej połówki dokonają jednak nie samodzielnie. Tym zajmują się specjaliści, którzy połączą osoby na podstawie testów psychologicznych i rozmów. Wtedy połączeni przez nich uczestnicy będą musieli zdecydować, czy zostaną razem. Jeśli powiedzą „tak", kamery będą śledzić losy małżonków przez następne sześć tygodni. W tym czasie każda z par będzie musiała podjąć decyzję, czy chce wieść dalej wspólne życie, czy jednak woli się rozstać.

Nowe odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” TVN będzie pokazywać w poniedziałki o godzinie 22:30. Pierwszy odcinek 2. edycji programu wystartuje 11 września 2017 roku.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media