Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia 2. Premiera już dzisiaj

Redakcja
11.09.2017 13:55
Ślub od pierwszego wejrzenia 2. Premiera już dzisiaj
fot. Pexels

Ślub od pierwszego wejrzenia 2 – premiera już dzisiaj, 11 września. Co wydarzy się w drugiej edycji programu? Już dziś poznamy uczestników.

Ślub od pierwszego wejrzenia 2. Kim będą uczestnicy?

Pierwsza edycja kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia" była jednym z największych hitów zeszłorocznej ramówki TVN, nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się na kontynuowanie formatu.

Antropolog profesor Bogusław Pawłowski, seksuolog Monika Staruch i psycholog Piotr Mosak po raz kolejny będą dobierać partnerów, którzy zadecydują, czy chcą wieść wspólne życie. Wśród kandydatów do ślubu w tej edycji dużą część stanowią osoby dojrzałe, zmotywowane do pracy nad relacjami z drugą osobą, pragnące zainwestować swój czas i energię w budowanie związku.

Wśród uczestników 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zabraknie osób z całego kraju, ale też z zagranicy.

Przypomnijmy, że show jest polskim odpowiednikiem formatu znanego z Danii – „Gift Ved Første Blik...”. Jego formuła przewiduje, że nieznani sobie wcześniej uczestnicy biorą ślub. Po kilku tygodniach wspólnego życia mają zdecydować, czy zostaną ze sobą, czy jednak chcą się rozstać.

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia" będzie można oglądać w każdy poniedziałek. Premiera pierwszego odcinka już 11 września o godzinie 22:30 w TVN! Program będzie można obejrzeć później także online – na platformie player.pl.

RadioZET.pl/SI