Zamknij

„Ślub od pierwszego wejrzenia 3” odcinek 4: Kolejna para wzięła ślub. Nie obyło się bez kłopotów

Redakcja
25.09.2018 12:04
„Ślub od pierwszego wejrzenia 3” odcinek 4: Kolejna para wzięła ślub. Nie obyło się bez kłopotów
fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzeniatvn

W trzecim sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już druga para zdecydowała się na małżeństwo. Agata i Maciej postanowili spróbować życia razem, choć w trakcie samej ceremonii nie obyło się bez problemów i smutnych momentów. Co dokładnie się wydarzyło?

Widzowie trzeciego już sezonu programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie mogą narzekać na nudę. W czwartym odcinku programu już druga para zdecydowała się na małżeństwo. Przypomnijmy, że uczestnicy dobierani są przez ekspertów i przed ślubem nawet się nie widzą. Dopiero podczas ceremonii podejmują decyzję, czy powiedzieć „tak” obcej w zasadzie osobie. W ostatnim odcinku mogliśmy obejrzeć ślub Maćka i Agaty oraz sprawdzić, jak na weselu bawili się Adrian i Anita.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: rodzina nie okazała Agacie wsparcia

Podczas gdy Maciej doskonale bawił się na swoim wieczorze kawalerskim, przed Agatą piętrzyły się trudności. Jej rodzina jest bowiem przeciwna ślubowi z nieznajomym mężczyzną. Jak się okazało, również przyjaciółki z uczelni odmówiły pojawienia się na ceremonii. Wybrały udział w studenckim wyjeździe. Przyszła panna młoda namówiła na pomoc w wyborze sukni swoją mamę.

W dniu ślubu parę prześladował pech. Świadek Macieja musiał wracać się po pantofle, a podczas samej ceremonii okazało się, że świadkowa Agaty nie ma dowodu osobistego. Sytuację uratowała matka chrzestna, która przejęła rolę świadkowej. Maciek i Agata zostali małżeństwem, jednak rodzina panny młodej, łącznie z mamą, nie złożyła im życzeń. Maciek wyglądał na zadowolonego, natomiast Agata skomentowała ślub chłodno: „wyobrażałam go sobie inaczej”.

Anita tańczy z teściową w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”

Adrian i Anita, pierwsza młoda para trzeciego sezonu, bawiła się na swoim weselu doskonale. Panna młoda miała obawy, czy dogada się z teściową, te jednak rozwiały się szybko. Okazało się, że kobiety łączy miłość do tańca. Zatańczyły nawet razem, z miejsca stając się hitem weselnej imprezy. Adrian wyglądał na zachwyconego.

A co wydarzy się na weselu Agaty i Macieja? O tym widzowie przekonają się już w najbliższy poniedziałek, 1 października, o godzinie 22.30 w TVN.

RadioZET.pl/MF