Zamknij

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita pokazała się w krótkich włosach

Maciej Friedrich
23.10.2019 11:34
Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita pokazała się w krótkich włosach
fot. Instagram:@anitaczylija

Anita Szydłowska to jedna z nielicznych bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, której udało się odnaleźć w programie prawdziwą miłość i popularność. Popularna uczestniczka pokazała w sieci zdjęcie w krótkich włosach. Czyżby zdecydowała się na metamorfozę?

Ślub od pierwszego wejrzenia” niewielu uczestnikom rzeczywiście pomógł odnaleźć uczucie. Jedną z nielicznych par, którym ślub „w ciemno” wyszedł na dobre, byli Anita i Adrian. Para stworzyła prawdziwy związek, pojawiło się uczucie, a w czerwcu 2019 roku na świat przyszedł ich syn.

Udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” pomógł im również w zdobyciu niemałej popularności. Profil Anity Szydłowskiej na Instagramie obserwuje obecnie ponad 180 tysięcy użytkowników. Sama Anita jest aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia z mężem i synkiem, nie brakuje również jej samej w rozmaitych stylizacjach. Jedno z ostatnich zdjęć zaskoczyło wielu fanów.

 Ślub od pierwszego wejrzenia 4. sezon - kiedy nowa edycja programu na TVN?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska na zdjęciu w krótkich włosach

W poniedziałek, 21 października na profilu Anity Szydłowskiej pojawiła się fotografia, na której uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pozuje w krótkich włosach. Choć była to jedynie peruka, Anicie najwyraźniej przypadł do gustu nowy wizerunek.

Może by tak zaszaleć? Wiem że Adrian nie lubi, ale o ile Jerzyk mniej by mamę ciągnął – rozważała.

Małżonek jednak sprowadził ją na ziemię, jednoznacznie komentując zdjęcie.

No fu***in way! Wystarczy, że jedno z małżonków ma krótkie włosy.

A jak wam podoba się Anita w krótkich włosach?

Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF