Zamknij

„Ślub od pierwszego wejrzenia” odcinek finałowy. Które pary się rozwiodły?

Redakcja
20.11.2018 12:30
„Ślub od pierwszego wejrzenia” odcinek finałowy. Które pary się rozwiodły?
fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzenia

Za nami finałowy odcinek kontrowersyjnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Dobrane przez ekspertów małżeństwa zadecydowały, czy chcą dalej być razem. Czy wszystkie trzy związki przetrwały, czy uczestników czekają rozwody?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to głośny program stacji TVN, który u części widzów wzbudził mieszane uczucia. Uczestnicy są bowiem dobierani w pary przez ekspertów z zakresu psychologii, po czym stają na ślubnym kobiercu, zupełnie się nie znając. Następnie żyją wspólnie przez miesiąc i decydują, czy zostali dobrani odpowiednio, a między nimi zaiskrzyło. Jeśli tak się nie stało, rozwodzą się. Za nami finał drugiej edycji formatu, który mogliśmy oglądać od września. Trzy pary musiały zadecydować o swoim życiu. Który związek okazał się owocny?

Anita i Adrian
fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzenia

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Co się wydarzyło?

Pierwszą parą, która zdecydowała się na zaaranżowane małżeństwo, byli Anita i Adrian. Jednak między nimi od początku można było wyczuć chemię, więc widzowie byli przekonani, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Rzeczywiście, małżonkowie postanowili dalej się spotykać i, choć mieszkają osobno, ich związek jest poważny. Jak sama przyznała Anita:

– My już nie jesteśmy eksperymentem. My jesteśmy parą.

Zdecydowanie mniejsze szanse na udany związek widzowie dawali Agacie i Maćkowi. Kobieta od początku wydawała się nastawiona negatywnie, mimo że małżonek zabiegał o jej względy. Ostatecznie musieli poważnie przedyskutować swoje relacje i uznali, że się rozwodzą. Po zakończeniu programu przyznali, że nie utrzymują kontaktu i nie tęsknią za sobą.

Martyna i Przemek
fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzenia

Ostatnią parą byli Martyna i Przemek, którzy wywoływali wśród widzów najwięcej emocji. Od początku zostali uznani za najgorzej dobranych, a liczne konflikty tylko to potwierdzały. Nic dziwnego, że zdecydowali się rozwieść. Zapowiedzieli jednak, że zamierzają pozostać w przyjaznych stosunkach. Ich kontakt jednak po jakimś czasie całkowicie się urwał.

ZOBACZ: Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poczuła się oszukana

W drugim sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” eksperci osiągnęli więc wynik 1/3. Pozostaje nam trzymać kciuki za małżeństwo Anity i Adriana.

RadioZET.pl/MF