Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 2 odc.1. Co się wydarzyło?

Redakcja
10.09.2018 23:24
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 2 odc.1. Co się wydarzyło?
fot. .facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program TVN. Eksperci dobierają w nim pary, które decydują się na wzięcie ślubu bez wcześniejszego poznania się. Czy taki związek może się udać? Co wydarzyło się w pierwszym odcinku drugiego sezonu?

W poniedziałek 10.09. 2018 na antenie stacji TVN pojawił się pierwszy odcinek drugiego sezonu kontrowersyjnego programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego bohaterami byli Adrian i Anita. To pierwsza para, która została przez ekspertów dobrana do roli przyszłych małżonków. Para ma przygotować się do ślubu i spotkać dopiero na ceremonii. 

Anita była pewna, że eksperci dopasują ją prawidłowo. Oni sami uznali ja za bardzo aktywną i "gotową na szczęście". W wywiadzie uczestniczka wyznała, że  pragnie mężczyzny z pasją, ponieważ sama ma duszę artystki: zajmuje się tańcem oraz choreografią. Eksperci nie mieli wątpliwości, że to właśnie ta para powinna zostać dobrana.

Nerwy w pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Na początku Anita była bardzo szczęśliwa i podekscytowana perspektywą odnalezienia w końcu stabilizacji i miłości. Z czasem jednak pojawił się stres. Pierwszym problemem była rozmowa z partnerem tanecznym i ustalenie, jak przygotowania do ślubu wpłyną na planowane występy w zawodach. Dodatkowo sam proces przygotowań wzbudził w niej ogromne emocje. Im bliżej ceremonii, tym bardziej radość ustępowała zdenerwowaniu. Z tymi emocjami Anita zmagała się również w dniu ślubu. W drodze na ślub emocje sięgnęły zenitu i pojawiły się poważne wątpliwości, czy decyzja o wzięciu "ślubu w ciemno" była słuszna. Sytuacji nie poprawiał fakt, że samochód wiozący dziewczynę miał spore opóźnienie. 

Uczestniczka Anita
fot. .facebook.com/pg/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Na szczęście dzięki pomocy przyjaciół uczestniczka nie tylko zdążyła się przygotować, ale też nieco się uspokoiła. Nadszedł czas na wejście na salę. Adrian i Anita zobaczyli się po raz pierwszy, a mężczyzna wyglądał na onieśmielonego urodą swojej przyszłej małżonki. W końcu nadszedł moment, gdy para musiała podjąć decyzję, czy decydują się na ślub. Po krótkiej chwili niepewności para zdecydowała się i zawarła związek małżeński. Teraz połączoną "na ślepo" parę czeka okres docierania się i poznawania. 

RadioZET.pl/MF