Zamknij

"Small World" Patryka Vegi w kolejnym zwiastunie. Premiera już wkrótce [WIDEO]

01.09.2021 19:11
"Small World" Patryka Vegi w kolejnym zwiastunie. Premiera już wkrótce [WIDEO]
fot. kadr ze zwiastuna filmu "Small World"

"Small World" zmierza na ekrany. Nowy film Patryka Vegi już wkrótce zadebiutuje w kinach, a reżyser podkręca atmosferę oczekiwania publikując kolejny zwiastun.

"Small World" to film Patryka Vegi, który twórca "Pitbulla" i "Botoksu" zapowiada już od 2017 roku. Po licznych perturbacjach, opowieść o niezłomnym policjancie, który podejmuje walkę z handlarzami żywym towarem, wreszcie zawita na ekranach kin. Tymczasem otrzymaliśmy kolejny zwiastun. Zobaczcie sami.

"Small World": kolejny zwiastun filmu Patryka Vegi

Tym razem kontrowersyjny polski reżyser podjął się tematyki obrzydliwego procederu handlu dziećmi. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy policjanta, który przed laty nie zdołał rozwiązać sprawy zaginionej dziewczynki. Gdy wpada jednak na nowy trop, okazuje się, że trafia w sam środek ogólnoświatowej intrygi. Wydarzenia obserwować będziemy z perspektywy różnych osób: rzeczonego policjanta, matki zaginionej dziewczynki, oraz nastolatki i jej porywacza.

"Small World" zapowiadany jest jako pierwszy międzynarodowy film Patryka Vegi. Akcja rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA, a w obsadzie znaleźli się aktorzy znani z głośnych zagranicznych produkcji, jak Montserrat Roig De Puig ("Kochanice króla"), Andris Keiss ("Niemiłość"), Alexander Serebryakov ( oscarowy "Lewiatan") i Enrique Arce, znany powszechnie jako Arturito z  "Domu z papieru" od Netflixa.

Oczywiście nie zabraknie też polskich gwiazd. W roli głównej wystąpił Piotr Adamczyk, a na ekranie partnerować mu będą Marieta Żukowska,  Julia Wieniawa i  Piotr Stramowski.

"Small World": kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Patryk Vega, który wraz z Olafem Olszewskim opracował też scenariusz. Premiera filmu "Small World" odbędzie się już 10 września 2021 roku.

To rzecz jasna nie koniec twórczości Patryka Vegi na ten rok. Przypominamy bowiem, że już w listopadzie ukaże się kolejna odsłona kultowego "Pitbulla", w którym zobaczymy wielu popularnych aktorów. Fani reżysera mają zatem powody do radości.

RadioZET.pl/