Zamknij

„Snake Eyes. Geneza G.I. Joe“ od piątku 23 lipca w kinach. Zobacz intrygujące materiały zza kulis

22.07.2021 15:33
Snake Eyes: geneza G.I.Joe - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Snake Eyes. Geneza G.I Joe“ to nowy, rozpędzony blockbuster, nawiązujący do słynnej serii filmów z udziałem Channinga Tatuuma i Dwayne’a Johnsona. Nowa produkcja przygląda się najbardziej enigmatycznej postaci – Snake Eyesowi, w nowej odsłonie zagranemu przez gwiazdora filmu „Bajecznie bogaci Azjaci”. Zobacz intrygujące materiały zza kulis.

„Snake Eyes. Geneza G.I Joe” to prequel serii „G.I Joe”, na którą składają się filmy „G.I. Joe: Czas Kobry” (2009) i „G.I. Joe: Odwet” (2013), przyglądający się początkom członka zespołu, znanego jako Snake Eyes. Jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły, film opowiada o młodych mężczyźnie, który zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu Arashikage, który szkoli swoich adeptów w sztuce wojowników ninja. Snake Eyes zaczyna szkolić się na najlepszego wojownika, jakiego widział świat. Kiedy jednak na jaw wyjdą groźne tajemnice z jego przeszłości, mężczyzna będzie musiał bronić swojego honoru i stanąć do walki z członkami klanu.

„Snake Eyes. Geneza G.I Joe” – materiały zza kulis 

W ramach promocji nowego filmu, w internecie pojawiły się specjalne materiały zza kulis. Oglądamy w nich jak Henry Goulding opowiada o pracy na planie, wyczynach kaskaderskich oraz o kodzie zachowania wojowników ninja. Specjalne materiały prezentują się następująco:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Henry Goulding opowiada o pracy na planie:

„Snake Eyes. Geneza G.I Joe” –  obsada i ekipa

Reżyserem filmu jest Robert Schentke, najlepiej znany z pracy nad filmem sensacyjnym „RED” z Helen Mirren i Brucem Willisem. Autorem scenariusza jest natomiast Evan Spiliotopoulos, odpowiedzialny za sukces horroru „Sanktuarium“ czy aktorskiej „Pięknej i Bestii“. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów jak: Henry Goulding („Bajecznie bogaci Azjaci“), Andrew Koji, Samara Weaving („Korpo“, „Zabawa w pochowanego“), Ursula Corbero („Dom z papieru“) czy Haruka Abe czy Tahehiro Hira.

„Snake Eyes. Geneza G.I Joe” – kiedy premiera?

Film ma pojawić się w polskich kinach już w piątek 23 lipca.

Czytaj także: "Halloween Kills": pojawiły się nowe zdjęcia promujące kontynuację kultowego horroru [FOTO]

RadioZET.pl/materiały prasowe UIP