Zamknij

Sophia Loren w filmie Netflixa. Tak dziś wygląda legendarna gwiazda kina [WIDEO]

22.10.2020 11:39
Sophia Loren
fot. Gregoriy Sisoev/Spitnik/East News

Sophia Loren pojawi się w filmie po 11 latach nieobecności. Legenda kina wystąpiła w produkcji "Życie przed sobą" Netflixa. Jak obecnie wygląda? Można zobaczyć w oficjalnym zwiastunie.

Sophia Loren w filmie Netflixa. To pierwszy jej występ od ponad dekady. Legendarną aktorkę będzie można zobaczyć w jednej z najnowszych produkcji Netflixa o tytule "Życie przed sobą". Opublikowano oficjalny zwiastun. Kiedy premiera filmu i jak obecnie wygląda Sophia Loren? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Mank" – oficjalny zwiastun filmu Davida Finchera o legendzie "Obywatela Kane'a" 

Sophia Loren w filmie Netflixa. Jak dziś wygląda legendarna gwiazda kina?

Sophia Loren skończyła we wrześniu 86 lat. Gwiazda kina już jakiś czas temu wycofała się z pracy i udała się na zasłużoną emeryturę, postanowiła jednak zrobić wyjątek dla swojego syna, Edoardo Pontiego. Loren pojawi się w filmie "Życie przed sobą", gdzie wcieliła się w polską Żydówkę. Produkcja będzie dostępna na Netflixie. 

"Życie przed sobą" jest inspirowane powieścią Romaina Gary'ego. Warto wspomnieć, że książka doczekała się już ekranizacji w 1977 roku. Fabuła przedstawia historię polskiej Żydówki, która po przetrwaniu Holokaustu zamieszkała we Włoszech, gdzie pomaga wychować dzieci zmarłych pracownic seksualnych. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się 12-letnia Momo. Oboje tworzą niekonwencjonalną rodzinę. Poniżej można zobaczyć zwiastun i przy okazji zobaczyć, jak obecnie prezentuje się 86-letnia Sophia Loren.

Sophia Loren w filmie "Życie przed sobą": kiedy premiera na Netflixie?

Film "Życie przed sobą" z Sophią Loren trafi na Netflixa 13 listopada 2020 roku

Zobacz także:  "Ma Rainey: Matka Bluesa" – ostatnia rola tragicznie zmarłego Chadwicka Bosemana. Jest zwiastun 

RadioZET.pl/Netflix Polska