Zamknij

Kristen Stewart o pracy nad filmem "Spencer". Ujawniła szokujące fakty na temat scenariusza

04.11.2021 14:09
Kristen Stewart
fot. Doug Peters/Press Association/East News

"Spencer" to film o losach księżnej Diany, w którą tym razem wcieliła się Kristen Stewart. Aktorka opowiedziała, jak na nią wpłynęła praca na planie i co ją zaskoczyło.

"Spencer": Kristen Stewart ujawniła szokujące fakty na temat scenariusza. Aktorka wcieliła się w  księżną Dianę w filmie "Spencer". Postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, jak pracowało się jej na planie i jakie fakty z życia księżnej ją zaskoczyły.

Zobacz także:  Kristen Stewart zdradziła, jak przygotowywała się do roli księżnej Diany i czego się obawiała

"Spencer": Kristen Stewart ujawniła szokujące fakty na temat scenariusza

Kristen Stewart promuje film "Spencer", w którym wcieliła się w księżną Dianę. Jest to opowieść o krótkim okresie z życia żony księcia Karola. To właśnie wtedy Diana zdecydowała się na rozwód. Aktorka udzieliła wywiadu "Vanity Fair", w którym opowiedziała ze szczegółami, jak wyglądała jej praca nad rolą. Podzieliła się też faktami z życia księżnej, które głęboko ją poruszyły.

Stewart powiedziała, że czuła ogromny związek z księżną Dianą. Aktorka przez miesiące studiowała zachowanie księżnej i jej życiorys, uczyła się też akcentu i mimiki. Kristen Stewart była zszokowana niektórymi faktami z życia Diany. Aktorkę zaskoczyło między innymi to, że księżna była źle traktowana przez służbę, która była głodna sensacji i przekazywała prawie rewelacje, m.in. na temat tego, z kim księżna Diana spędziła noc. Takie fakty postanowiono pokazać też w filmie.

Co ciekawe, krytycy uważają, że Kristen Stewart fantastycznie poradziła sobie w roli, tym samym mając szansę na pierwszą nominację do Oscara.

"Spencer": kiedy premiera filmu o księżnej Dianie?

Film "Spencer" trafi do kin 5 listopada 2021 roku.

Zobacz także:  "Spencer": Olśniewający plakat filmu o księżnej Dianie zapowiada oscarowe kino [ZDJĘCIE]

RadioZET.pl

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska
Rozwiąż quiz

QUIZ: Lubisz "The Crown"? Sprawdź, jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską

Księżna Diana książę Karol brytyjska rodzina królewska

Małżonkiem królowej Elżbiety II jest: